Хитрушка-чекушка• 06 сентября 2023
Ваші діти в цьому році вчаться офф чи онлайн?
ЦібаФу• 07 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Просто зараз немає рівного права дитини на навчання , з-за війни порушена конституція , діти ,хто вчиться оффлайн , в них більше перспектив на майьулне , онлайн навчання таких перспектив ,нажаль, не надасть , і діти будуть в різних рівнях навчання
Не согласна, многое зависит от школы, качества преподавания, учителей и способностей самих детей.