Хитрушка-чекушка• 06 сентября 2023
Ваші діти в цьому році вчаться офф чи онлайн?
Варена цибуля• 06 сентября 2023
Ещё не поняли. Первая неделя дистанционка. А вторая - очно, но с доп. пометкой ’дистанционка с 9-00.до.14-00.’. Что это значит- классный затрудняется ответить
Хитрушка-чекушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляMila_80
В тому році через день вчились день онлайн, день оффлайн, бо укриття не вистачало на всіх. Зараз добудували укриття, тепер оффлайн. Волинська область
Можна без уточнень міста
ПлакалаВАвто• 06 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
Онлайн в Украине и офлайн в Европе
В Европе офлайн? Ничего себе😅
Хитрушка-чекушка
• 06 сентября 2023
Просто зараз немає рівного права дитини на навчання , з-за війни порушена конституція , діти ,хто вчиться оффлайн , в них більше перспектив на майьулне , онлайн навчання таких перспектив ,нажаль, не надасть , і діти будуть в різних рівнях навчання
dahashutka19• 06 сентября 2023
Зараз офлайн, але перейдемо на онлайн з наступного тижня. За власним бажанням
Чупокабра• 06 сентября 2023
Ответ дляdahashutka19
Чому?
Звоночек• 06 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
тавишо... і хто ж її порушив?
dahashutka19• 06 сентября 2023
Ответ дляЧупокабра
Чому?
Багато всього та дуже душно в підвалі. Дитині погано стає . А тривоги в Дніпрі бувають дуже часто. Тому вирішили все ж таки на онлайн
Вбигудях• 06 сентября 2023
В нашей школе были варианты или офлайн или домашнее/семейное/экстернат
Хитрушка-чекушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
тавишо... і хто ж її порушив?
Вы знаете ,кто
ЗавЛабСнаб• 06 сентября 2023
Одна дитина змішано, тиждень он-лайн, тиждень очно. Інша дитина он-лайн. За відсутності другого укриття.