Анонимушка• 06 сентября 2023
Як би ви відреагували на такий картуз?
От, наприклад, на початку літа почали зустрічатися з цікавим чоловіком 40+. Наче все більш-менше нормально. І тут, закінчується літо, настають холоди, і тут він йде вам на зустріч в такому картузі, які ваші дії?
Результат:
вже голосів:
24 (36.36%)
Ультиматум - або я, або картуз
15 (22.73%)
Це просто фінал нашої лавсторі
9 (13.64%)
Через такі картузи я самотня(
6 (9.09%)
Не дійшовши тікаю на маршрутку
4 (6.06%)
Зтягую картуз і пилко цілую
4 (6.06%)
Даю ляпаса, тікаю на маршрутку
3 (4.55%)
Цілую не зтягуючи картуза
1 (1.52%)
Даю ляпаса і починаю плакати
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Мой папа такой носит , ему 75
Ну на 75 - це норм, солідно виглядає)
Яжемать Мне можно• 06 сентября 2023
Це не картуз, це пипець)). Мені не віриться що чоловік у 40 може таке надіти
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Мне кажется, что летом эти мужчины (шо зимой в картузах) носят сандали на носки. Поэтому советую вам холодов не ждать, а ... там у вас все варианты рабочие )
А воно не завжди так) Просто літом такий більш звичний одяг, а взимку як подостають свої цікаві куртєйки і картузи)
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляБабульція
Нормальная шапка 65+
И на фото дядьке уже не 30 лет.
Так, але помічаю, що багато 40+ ходять в таких картузиках
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Може, просто коли ви бачете чоловіка в такому картузі, автоматично здається, що йому 75+
Яжемать Мне можно• 06 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Де ви їх знаходите? Моє оточення за 50 і старше, немає таких картузів
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Это где так похолодало?
На Соловках?
Ні, це превентивна тема, моральна підготовка до холодів)
Ответ дляАнонимушка
Ну звоночки все равно должны быть) Майка под рубашечку? ) Или эти майки-сеточки и шлепки резиновые. Ну не может вот так с куста человек шокировать: что-то должно выдать ДО зимы
Весела пiсенька• 06 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Один из моих братьев носит сандалии на носки. Картузов не носит. Только бейсболки
Радість моя• 06 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Сейчас сандали/шлепки на носки даже малолетки носят. Мода, мля)
Весела пiсенька• 06 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
У него есть шансы эволюционировать )
Вряд ли он будет носить картузы
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну, поспостерігайте, якщо бачите навколо молодих чоловіків в таких літніх картузах (а їх достатньо) то велика вирогідність, що в жовтні до вас являться на побачення в зимньому картузі подібної форми
Яжемать Мне можно• 06 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Йому срочно потрібна нормальна жінка, щоб завдала правильний вектор в одягу. Якщо Ви готові взяти все в свої руки, то тікати не треба. А взагалі аж сумно за такого чоловіка, якась потєряшка
Анонимушка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А якщо його вектор саме в такому картузі, і він наполегливий в цьому питанні?)
Радість моя• 07 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Где вы их находите таких, аж интересно?
Первый раз вообще такое вижу
Шкала Радощів• 07 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Ну сандали сандалиям рознь, думаю )
На фото норм или нет? Я как-то не ориентируюсь в мужской моде
Радість моя• 07 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Ну сандали сандалиям рознь, думаю )
Да сандали разные.
А вот носки да, белые должны быть. Праздничные 🤣
Бабульція• 07 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Может полиция?
Это же их зимняя униформа.
Яжемать Мне можно• 07 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Та нє, немає такої жінки, яка б не змогла зняти таке з закоханого в неї чоловіка. Інша справа, коли сама жінка заохочує носити такі речі. Іноді бачу, йде сімейство, що він, що вона- парочка. Там без варіантів.