Снідаю авокадо• сегодня в 07:41
Питання до зразкових дружин
Хто має прекрасні якості люблячої та розумної дружини, порадьте!
Якщо б ваш чоловік та його сестра допомагали батькам грошима, але він просто перекидав гроші сестрі, а вона вже їх пускала куди вважала за потрібне, і при цьому їх мати, при розмові зі сторонньою людиною, сказала щось типу - я буду намагатися прибирати сама, щоб зекономити гроші донечки. Тобто гроші, які дають він і сестра, вона вважає грошима донечки. Ви б запитали в чоловіка чому так сталося і взагалі чи варто піднімати це питання?
как тебе такое илон маск• сегодня в 09:44
Ответ дляСладкий лимончик
Мой брат обеспечивает финансово маму. Мама прячет деньги в кубышку, всем жалуется что пенсия маленькая, не хватает. Мне часто прилетают притензии от брата. Может и Ваша мама такая же.
Моя такая )
Кастрюлька• сегодня в 09:49
Я вообще не образцовая жена, поэтому устроила бы скандал, если бы деньги мужа уходили из нашей семьи его родственникам , тем более на постоянной основе.
В моїй хаті моя правда• сегодня в 09:55
Ответ дляСнідаю авокадо
Так, про нього взагалі ніхто не згадує
То что вы описали -жена идиотка
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:10
Ответ длякак тебе такое илон маск
Зато он просто пересылает деньги,а сестра все делает и организовывает
Ну давайте чесно. ПРОСТО пересилати треба теж мати що пересилати. Сестрі легше організувати коли гроші ПРОСТО є, а не треба ще десь їх взяти
Принцепесочка• сегодня в 10:14
Тут вопрос на самом деле сложный и многоуровневый так сказать.
О какой суме идет речь? Сколько зарабатывает муж? Нуждаются ли там родители вообще или это так чисто принято каждый месяц скидываться? Действительно ли там половину дает сестра или ограничивается только организацией как потратить брата деньги? Как давно это началось? Как коментирует это все мама сыну и коментирует ли вообще?
Не понимая подноготную этой помощи можно долго рассуждать впустую.
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:15
Ответ дляБаба на горошині
Автор наверное переживает о наследстве. Если сестра всю помощь подает как от себя лично, то и завещание мама лично на нее напишет.
І автор справедливо переживає, бо потім дочка виявиться турботливою дитиною, а син таким що навіть не цікавився.
100%• сегодня в 10:17
Ответ дляБаба на горошині
Річ же не про батьків жінки, а про батьків чоловіка. Звісно допомагати, але по мінімуму, не відривати від своєї жінки і дітей, якщо батьки не хочуть вчиняти по справедливості, не люблять своїх дітей однаково, а все віддають одній дитині, то звісно, хай та дитина, якій все відійде і напружується більше. А в даному випадку сестра бреше, що допомагає тільки вона, явно ж не просто так.
Тобто не будете допомагати, якщо батьки вам не залишать спадок?
Чесно, в мене волосся шевелиться від таких дітей.
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:19
Ответ длякак тебе такое илон маск
Автор про наследство ничего не пишет пока
Ну,сестра помогает реально
Автор взять все на себя не хочет)
Ну,сестра помогает реально
Автор взять все на себя не хочет)
А навіщо автору брати все на себе , якщо є двоє дітей ?? Навіть не сину, чоловіку автора, а автору. Тут як почитаєш порадниці наче не світу цього
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:26
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вы сестра автора?это просто черта характера,одним надо громкое признание,а другим нет,человек дела.Муж автора кликнул в приложение и все,долг выполнил,голова не болит и его все устраивает
Это как вечный спор,кто важнее работающий муж или жена домохозяйка,на которой все
Принцепесочка• сегодня в 10:26
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну,сестра помогает реально
Автор взять все на себя не хочет)
Ну,сестра помогает реально
Автор взять все на себя не хочет)
А кто там автора такая брать все на себя? Есть сестра, есть муж автора - пусть занимаются. И свекровь там как поняла еще и не нуждается в уходе, чисто в фин поддержке, это очень многое определяет по сути.
Позаземний розум• сегодня в 10:27
Ответ для100%
Ще раз
Є спадок, але ви розумієте, що дістанеться не вам.
То ви допомагати своїм батькам не будете?
Не знаю як хто, але я б допомагала зовсім на іншому рівні. Бо це якось дивно.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:27
Ответ дляКуколка-мяуколка
Потому что ее муж работает
Автор вообще ничего не написала и тему не поддерживает,у нас просто угадайка
Принцепесочка• сегодня в 10:28
Ответ длякак тебе такое илон маск
Потому что ее муж работает
А муж сестры не хочет напрячься, вдруг там сестра тоже работает?!
Не вижу смысла даже обсуждать изначально абсурдные по сути варианты.
Позаземний розум• сегодня в 10:29
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вот чому сильних завжди намагаються нагнути, а слабеньких, точніше не бажаючих напрягатися всі батьки жаліють і на блюдечці все подають.
У мене аналогічна ситуація. Брат сильний розумний, красивий, но лінивий. Я пахарь з дитинства.
І все своє життя мама шантажем і сльозами змушує вирішувати фінансові питання брата, в тепер ще і його дітей.
5 років скидаю з себе цей тягар, через що з мамою непорозуміння і сварки, у мами сльози, за серце хватається.
Я так втомилася від цієї несправності.
Дивна у вас мама, вибачте.
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:30
Ответ длякак тебе такое илон маск
Насправді переживання автора легко вирішити. Перечисляти кошти на карту мамі. І мама знає шо то від сина і гроші є для витрат на потреби мами.
Не потрібно нівелювати та применьшувати заслуги сина, бо організувати догляд коли нема грошей теж важко. Сестра до речі також може пару раз тицьнути в екран і переказувати гроші спеціально навченим людям
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:30
Ответ дляПринцепесочка
Может там мужа нет
Или есть и он делает всю работу привезти увезти
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:31
Ответ дляКуколка-мяуколка
Те тишина и покой в семье не для вас,надо зудеть и что-то менять
Принцепесочка• сегодня в 10:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
Судя по всему эта помощь напрягает авторский бюджет.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:46
Ответ дляПринцепесочка
Ну,от этого никуда не денешься.А признание это моральная компенсация?)
Гага Газу• сегодня в 10:53
Я б спитала. Бо це порушення меж, і люди, які їх порушують, мають відчувати, що хтось це бачить. Гроші, які чоловік віддає сестрі, а вона витрачає їх не за призначенням - це, між іншим, спільне нажите майно чоловіка і дружини, і дружина як співвласник має право спитати.
Але я не зразкова жінка, я звичайна стерво.
Лунтик-паунтик• сегодня в 10:57
Спросила бы, конечно. Это деньги из семейного бюджета, а идут они непонятно куда.
100%• сегодня в 11:22
Ответ дляПозаземний розум
Що дивно? Допомагати батькам за заповіт?
Куколка-мяуколка• сегодня в 11:26
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не обовязково зудіти, а запропонувати чоловіку перечисляти мамі на карту
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
А чому б і ні??
Приємно, коли твої вчинки помічають, а не давай бабки і не відсвічуй
Барвіночка• 2 часа назад
Ответ для100%
Тобто якби ви знали, що ваші батьки не перепишуть на вас заповіт, то не допомагали б?
Ну мені б хотілося, щоб батьки просто знали, що моя допомога присутня, що їх зусилля не пройшли даремно і я це ціную і намагаюся також зробити для них щось гарне. Це не про спадок
неДоПриличий• 2 часа назад
Ответ дляСиреневая цапля
То, что не сильно оно помогает покрыть расходы на похороны
Ну если для вас 40-50% это ’не сильно’, то что ж я могу сказать
МинерАлочка• 1 час назад
Ответ длянеДоПриличий
И еще ж 2 пенсии возвращает государство. И только на советчице похороны это прям многомиллионное мероприятие
Да
Я_и_моя_собака• 1 час назад
Якщо мати не знає, що син їй допомагає і причетний до її справ, треба про це сказати.
Якщо сестра видає спільну допомогу як свою, треба розмовляти з нею.
Але якщо чоловіка все влаштовує, не втручайтеся.
МинерАлочка• 1 час назад
Ответ дляСиреневая цапля
Большинство пенсий 4-6к гривен и через месяц, не раньше
Мне выплатили в день обращения