Тётя Хрюша• сегодня в 10:03
А у вас тоже так це працює?
Як тільки починається якийсь нереальний трендець на роботі, так і загострюється все дома, то комусь погано, то хтось преться на голову в гості, то ще щось?
Ms. Android• сегодня в 10:10
Ні. В мене коли на роботі триндець то мама приїжджає допомогати по господарству і за онуками подивиться, щоб вони місяць наче сироти не росли. Чоловік обожнює тещю, бо вона любить смачну випічку пекти. Для себе вона не пече, бо їй потрібні поціновувачі. А я не печу, бо худну.
СкрипяСердцем• сегодня в 10:14
Ответ дляMs. Android
Какая милота 😊
Мама любит внуков и печь, когда нужна помощь, готова помочь, зять любит тёщу. Никакого трындеца и недоразумения)) одни ценители тёплых семейных отношений и бабушкиной выпечки.
Люблю такое 😍
СкрипяСердцем• сегодня в 10:19
Когда у меня в какой-то из жизненный областей наступает вызов, я будто затихаю. Замедляю скорость передвижения. Тише говорю, когда нужно что-то сказать, или вообще молчу. Внимательнее вслушиваюсь в каждого и всматриваюсь. Цепляюсь мыслью за малейший позитив и радость, и кручу в голове только это.
Ms. Android• сегодня в 10:21
Ответ дляСкрипяСердцем
Какая милота 😊
Люблю такое 😍
Щас прибіжать і скажуть що я маму експлуатую, як рабиню)
СкрипяСердцем• сегодня в 10:23
Ответ дляMs. Android
Да, девочки здесь такие, что могут)))
Но на самом деле, они все хорошие. Жизнь трудная(
Тётя Хрюша
• сегодня в 10:26
Ответ дляMs. Android
В зі свекрухою у вас теж теплі відносини? Вона допомогає?
Ms. Android• сегодня в 10:31
Ответ дляТётя Хрюша
Нема свекрухи. Свекор сам вже потребує допомоги. Його найкраща допомога коли він сам справляється без нашої допомоги. 80+. Стосунки теплі. Частина нашої родини.
Тётя Хрюша
• сегодня в 10:32
Ответ дляMs. Android
В такому віці і правда це добре, коли може сам справитись.
Ms. Android• сегодня в 10:36
Якщо у вас на роботі капець і хтось вам звалився на голову, то спробуйте делегувати частину роботи на гостів. Є два варіанти, або допоможуть, або швидше поїдуть.