Наталія-Ната• 07 сентября 2023

Кто кормит оптимилом котов?

Нет резкого запаха на выходе? Когда кот покакал чтобы не сильно бздило. У нас с бритом с этим просто ночная химическая атака по квартире
natapril• 07 сентября 2023
Не попробуете - не узнаете.
Моя сестра перевела кота на Оптимил, все устраивает.
Lyucia2• 07 сентября 2023
Оптимілом не годую, але як варіанти можу порекомендувати закритий котячий туалет з фільтром, або ж навчити кота відчиняти звичайні вхідні двері в туалет. Ще варіант - дверцята для котів.
Басина• 07 сентября 2023
Та наче нормально. Мені здається, що на роялі більше смерділо...
Татьяна@..• 07 сентября 2023
Невже оптиміл краще бріт? По складу не дуже
piratkas• 07 сентября 2023
Собака на Оптимиле.Все нормально.Кошка стала подъедать собачий корм- облысела,как сфинкс.Думали,что грибок какой то. сейчас кошке покупаем кошачий Оптимил с куркой. Все хорошо.Шерсть не выпадает,ни чего не воняет.Едят каждая свой корм.Друг у друга не воруют.
hrushyk• 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Не знаю чи краще,але після Бріту так смердять какєхи у кота,що можна свідомість втратити
Fresh_coconut• 07 сентября 2023
В мошо кота після бріта був жидкий стул та дуже смерділо, перевела назад на роял канін і усе добре
Петрик• 07 сентября 2023
И кот и собака на оптимиле. Оба норм :)
sammy• 07 сентября 2023
Дівчата,а який саме Роял кицькам купуєте? Стерильна,6 років
Татьяна@..• 07 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Я розумію про що ви,тому що мій теж їсть бріт, але головне не нашкодити коту
hrushyk• 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Моя вже два місяці на Проплані
Їсть з задоволенням,запах каках норм
Татьяна@..• 07 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Моя вже два місяці на Проплані
Їсть з задоволенням,запах каках норм
Та я розумію,що їсть, подобається,але ж там злакових більше ніж м´яса. Коти це хижаки,їм в раціоні потрібно більше м´ясних інгредієнтів. Ось хочу зрозуміти,чому більшість дає злаки,може я щось не так розумію. Ви даєте тільки сухий корм чи кожен день ще додаєте м´ясні мокрі?
hrushyk• 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Я даю яловичину раз на добу
Татьяна@..• 07 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Я даю яловичину раз на добу
дякую за відповідь. Просто моєму тільки 7 місяців,я ще вчуся)
hrushyk• 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Моїй 10 )
автор Наталія-Ната • 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Не краще
автор Наталія-Ната • 07 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Вот вот, я поэтому проплан не хочу. Цены на рост в пачках ~600 за 2 кг. Нормально это для кукурузы блин? Нет. Поэтому ищу что-то из супер премиум но чтобы не было вони резкой как от брита ( реально слабит стул у кота, при чем любой вид брита) ( brit care)
Татьяна@..• 07 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мені рекомендували farmina, але я ще їх не вивчала. Але моєму бріт підходить добре