успокойте_Меня• 07 сентября 2023
Схудла ппросіла носогубка, овал обличчя.
Схудла і просіло обличчя прям поплило вниз, немає жирових пакетів, тіло доябле. Вік 40
Що допоможе для обличчя, хочу піти на фітнес , чи піздно вже пить боржомі.
Платья Всем• 07 сентября 2023
такая у Вас конституция . Спорт лицо не поправит. Мне сорок и за последние три года +15 кг. Лицо не плывет.
Парова машина• 07 сентября 2023
Ответ дляПлатья Всем
Поэтому и не плывет, что +15
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляПлатья Всем
Коли була повна лице було брюзгле + набряки. Зараз брюзгле + просіло все
Ленивица-красавица• 07 сентября 2023
Можливо, дуже швидко схудли і так вийшло. В мене була подібна ситуація, обличчя підтягнулася через кілька місяців, без додаткових процедур. Мені 43
Сиреневенькая• 07 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Філер, мабуть. Він в мене в лобі і носогубках з 35
О, а ви не набрякаєте? Мені 34, носогубка капець - з початку війни різко просіла
Розумію, що треба щось робити, але що
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую ви дали мені надію
Безлім на все• 07 сентября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Розумію, що треба щось робити, але що
Не знаю. Може інколи трохи є набряк. Але він мікроскопічний і помітний лише мені. Ну все одно краще ніж тіткою в 35 ходити) я жалію, що не зробила раніше. З 27 років ходила як чучело. А могла всі ці роки бути гарною і молодою
Поліцейський патруль• 07 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Что за филлер? Гиалуронка?
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ для220В
Смотря насколько просело. Есть шанс обойтись без подтяжки.
Я раніше вважала що підтяжка це 50+ а не 40
жар-птица Нюра• 07 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
До менопаузи ще сама шкіра підтягнеться, робіть пілінги для зменшення шкірного лоскуту
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую за пораду
ГейСюда• 07 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
еще мало времени прошло, со временем станет лучше, не спешите
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Спасибо , а сколько должно пройти хоть примерно 3 месяца точно есть после похудения
ГейСюда• 07 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
кто ж вам скажет, судя по своим знакомым - после похудения кажутся изможденными, потом норм. по срокам трудно сказать, но 3 мес это мало. год наверное.
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Спасибо вам большое
Україна наше все• 07 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Як часто робите?
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ дляMynameJ
Я бы посоветовала аппаратные коллагеностимулирующие методики. Rf обычный (совершенно безболезненно), аппарат м22 (неприятно, но терпимо), альтера (из дорогих). Пробовала rf и м22. Действительно подягивают лицо.
А вообще лучше на консультацию к косметологу.
Маленький город нет нормальных косметологов все только по губах
220В• 07 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Все зависит от исходника и пожеланий
Безлім на все• 07 сентября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Як часто робите?
Останній стоїть більше року. Я дуже задоволена
любименькая• 07 сентября 2023
40 років ні про що.. йдіть на танці, фітнес.. тіло ще пружне—підтянеться.. ось після 50 — то гірше якщо не спорт. образ життя . тіло пливе , як на дрожжах— желеобразне якесь.. начебто і не товста але і не молодуха..
успокойте_Меня
• 07 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Дякую так і зроблю.