ТайТаке• 07 сентября 2023

Мультифокальные контактные линзы. Кто пользуется , подскажите

Я не пойму как они подбираются.
Какую диоптрию надо выбирать если н ошу линзы для дали , если читать то добавляю очками
Thatsme• 07 сентября 2023
Їх підбирає лікар, ви і не повинні розуміти)
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Линзы обычные я знаю .
Мультифокальные хочу заказать с инсайта.
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Линзы обычные я знаю .
Все одно підіть і лікар підбере і замовите собі з сайту без проблем. Там можуть бути свої нюанси. Дивіться, ваш мінус чи плюс не завжди ж дорівнює прописаним діоптріям, їх все одно підбирають (наприклад, в мене зір -3,25, лінзи -3, окуляри теж відрізняються), а тут взагалі такі хитрі лінзи, там може бути ще тонші нюанси підбору.
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Диоптрии линз я знаю
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Диоптрии линз я знаю
Але ж ви знаєте тільки свій мінус, а не плюс
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
У меня оба плюса
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
У меня оба плюса
Це як? Нащо вам тоді мультифокалка)) Ви ж пишете, що носите для далі - значить, у вас мінус і ви його знаєте) А для близі ви теж знаєте свій плюс?
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
У меня оба плюса.
+2,5 для дали а для чтения я надеваю сверху очки +1.5
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
У меня оба плюса.
Для далі не буває ж плюс, тільки мінус)
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Для далі не буває ж плюс, тільки мінус)
Ну вы мне расскажите
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ну вы мне расскажите
Ну я ж теж для далі ношу і вони мінус)
автор ТайТаке • 07 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Ну я ж теж для далі ношу і вони мінус)
А при чем вы ко мне?
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
А при чем вы ко мне?
Чесно, тут уже просто цікавість бере, бо може я не знаю якихось законів природи)) Бо для близорукості завжди мінус, для дальнозоркості - завжди плюс. Мультифокальні і біфокальні - це плюс і мінус одночасно. Намагаюся розібратися сама для себе, де тут подвох)
Thatsme• 07 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ну вы мне расскажите
Thatsme• 07 сентября 2023
Хтось з нас двох щось плутає
автор ТайТаке • 11 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Понятия не имею где подвох. Сама не понимаю как это работает .
И при этом глазник еще год назад промеждупрочим сказал про то что бы купила прогрессивные линзы. Что бы не играться линзы плюс очки . Но я тогда не заинтерасовалась
Thatsme• 11 сентября 2023
Тобто, коли ви купуєте лінзи, ви берете плюс? При цьому не бачучи далеко без них? Вперше чую про такий феномен
автор ТайТаке • 11 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Сколько вам раз написать это?
Thatsme• 11 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Сколько вам раз написать это?
Та бо просто такого не буває, це протиприродньо, вас ще не занесли в книгу рекордів поки?)) Самі вдумайтесь в цей парадокс: всі мільйони близоруких з мінусом, одна ви унікальна) Ок, я відстаю від вас, хай для мене це так і лишиться таємницею
автор ТайТаке • 11 сентября 2023
Ответ дляThatsme
Вы очень странная
Lena-0282• 02 октября 2023
Чтоб подьбрать линзы нужен просто окулист? Любой или специальный?