Летюча помилка• 08 сентября 2023
Дуже шуршит пухова ковдра, перестане з часом
чи вже так і буде
Несу добро людям• 08 сентября 2023
Навіть в щільному підодеяльнику теж? В мене була така, бісила страшно, перестала років через 5, вона у нас була запасна, для гостей. Але моя сестра любила таким накриватися.
Там-тарарам• 08 сентября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Це зветься
ПОДОДЕЯЛЬНИК - підковдра, наковдра, наковдрник, накоцник, підукривало.
Суцільна зрада• 08 сентября 2023
У меня шуршит, мне нравится, это такой тип ткани.
А вы уже одеялом накрываетесь? Я с ним только зимой сплю, теплое безумно
Летюча помилка
• 08 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ще ні, купила, готуюся до холодів😉
Несу добро людям• 08 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Це зветься
Я знаю, але в побуті так зву. Ніхто ж не переймається в деяких регіонах, коли кажуть цейво чи ще якісь слова, яких немає в нашій мові. Коли я була у тітки в Закарпатті, то половину не розуміла того, що говорять.
Чумачечая Весна• 08 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
У нас є літня Пухова і трохи тепліша. Взимку їх треба зʼєднанувати.
Летюча помилка
• 08 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Шуршить тканина?
из_под_тишка• 08 сентября 2023
А мне очень нравится когда шуршит, ищу себе такое .Можно узнать, где вы покупали такое одеяло?
Чумачечая Весна• 08 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Шуршить тканина?
Так. Але ми і вибирали хрустку. Вона була дорожче. Тонесенька, але хрустка.
Горлаю зрання• 08 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Шуршащее пуховое одеяло Ярослав. Покупала три года назад. Очень теплое.
из_под_тишка• 08 сентября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Спасибо, посмотрю себе