ХвилювАллочка• 08 сентября 2023

Це норм практика коли вчитель вичитує і каже шо ви найгірший клас?

Зараз все скажу• 08 сентября 2023
Це розповсюджена практика вчителів 40+

Вельшановна• 08 сентября 2023
Нет. Но учителя старой закалки считают, что ок
І95• 08 сентября 2023
А у вас як в класі було?Ми були теж ’гіршим’класом.Як і всі в школі))
Гореотума• 08 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Це розповсюджена практика вчителів 40+
скоріше 70+)), або сам вчитель недалекий
Маурита• 08 сентября 2023
А сколько лет учителю, 50++ навереяка
Ондатрова шуба• 08 сентября 2023
Ні. Присоромлення - це хибне джерело для мотивації. Скоріш працює на неприйняття.
Зараз на дієті• 08 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Це розповсюджена практика вчителів 40+
помню у нас была мадама кл.руководитель 25 лет
так она не только вычитывала, так ещё и обижалась на каждый наш провтык и нам как дурачкам приходилось всем классом стабильно раз в неделю стоять у неё в кабинете и умолять чтобы она нас простила
как вспомню, так аж плохо от того какие мы были тупые и эта .... манипулировала нами
да, я не говорю что были идеальные, но вот эти цирковые выступления перед классручкой были наверно только у нашего класса

Бойцовская• 08 сентября 2023
Ответ дляІ95
І у нас найгірший був, вчилася у 90-х.
Зараз все скажу• 08 сентября 2023
Ответ дляГореотума
В 70+ мало хто работає у школі, і слава богу.
А ті хто у свій час виросли у ’найгіршому класі’, роблять так,як із ними робили
ИМХОля• 08 сентября 2023
В нас зараз схожа вихователь в садочку, 50+ точно. Прийшла на заміну в нашу групу і не знаю, коли ця заміна скінчиться. Спочатку я думала, що накручую себе, через кілька днів чоловік теж на неї поскаржився. Вчора бабуся забирала дитину, бачила її вперше і теж помітила її поведінку. Син подруги ще до війни був в її групі, забрали документи і змінили садочок.
Цідило правди• 08 сентября 2023
Нет
Дивне створіння• 08 сентября 2023
Ні. В нас була дуже психована молода вчителька, вагітна, постійно так казала
Мандолина Бу• 08 сентября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Наша классная ’дама’ орала , как потерпевшая . ’Козлы , чего вы козлитесь !’ - это одно из самых мягких выражений . И не старая была , лет 35 ... Вела класс с 5 по 8 , потом перешла в другую школу , там классрук была в адеквате , до сих пор ее на встречи выпускников приглашаем . Но я училась давно , школу закончила в 1989 .
Астоновитесь!• 08 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Це розповсюджена практика вчителів 40+
скорее 60+))))
4есотка• 08 сентября 2023
Було таке. Ходила одна предметниця і на наш 5 тоді клас вже у жовтні на змішаному навчанні (як вона так швидко зорієнтувалась за місяць?) наговорювала таке. Кричала, залякувала, занижувала оцінки. Діти перестали сприймати її предмет, не робили дз. Батьки ініціювали збори, висловили це все директору. І тут виявилось, що така поведінка вчителя у цій школі то є норма, бо кадрів не вистачає. Такоє...
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ось зараз сиджу в підсобні, а у мене в кабінеті іде урок у такого класу. Є там і дуже розумні діти і ні. Є активні і ні. Але найгірше, що в класі підібралась компанія з 5 хлопців, що зривають майже всі уроки. І це в 9-му класі вже.
Потрібно було щось з ними робити ще в 6-7 класах. Вже тоді починались проблеми. Але дітей жаліли, і відносились толерантно. А тепер.... Багато розумних в цьому класі не можуть працювати через інших, що шумлять, розмовляють, виясняють відносини. І це у всіх вчителів, хто спокійно веде урок.
Тихо лише на уроках, коли їх пресують.
Пишу навмисно не про свій урок, бо ви будете говорити, що це я не вмію тримати дисципліну.
І це реально найгірший клас серед чотирьох дев´ятих.
Під час цього уроку шуміли, галділи, посварились. Після уроку вже побились (дописую після уроку).
І їм не казати, що вони найгірші з поведінки? А що їм казати?
Підкажіть?
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Звісно. В 9 класі більшість дітей вже стають розумнішими і спокійнішими.
Тому і класного керівника 9-го ви сприймаєте краще ніж 5-6-7-8...

Найгірший вік в школі, це 6-7 класи...
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
В підсобці....а не в підсобні....
Молчавочка• 08 сентября 2023
Зараз всі хто мають ВО можуть працювати вчителями
І мами учнів теж
Долучайтеся і мотивуйте)

Я не вчитель, але це найбільш псяча робота((

Мандолина Бу• 08 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик

Найгірший вік в школі, це 6-7 класи...
Любовь Ивановна , вы ?
Радикальная• 08 сентября 2023
Если учитель больше ничего не может, то да. Как бы он должен учить детей, естественно к каждому ребенку нужен подход. Этому их тоже должны были учить. Но проще сказать, что дети не такие.
ТаПрямТам• 08 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Індивідуальний підхід може бути при індивідуальній формі навчання. В колективі учні вже не зовсім індивідууми, вони поводять себе як єдина зграя, і саме з колективом потрібно працювати. Ваші діти окремо від колективу і в колективі можуть проводити себе абсолютно по-різному.
Xвостокрутелка• 08 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Тихо лише на уроках, коли їх пресують.
Підкажіть?
Я не знаю, що їм казати, якщо чесно, бо я не маю педагогічної освіти, але , коли кажеш дітям, що вони найгірші- вони і будуть гірше себе поводити. Це 100% перевірено особисто.
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Любовь Ивановна , вы ?
Ні.
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
це говориться для того, щоб воно реально оцінювали свою поведінку. в більшості найгірші класи - найгірші не по знанням, а по поведінці! по повазі до вчителів!
і, якщо говорити про мене, то ось такі дикі по поведінці класи виходять на основі бубочек, яких батьки не сварили і яким батьки дозволяли робити все що завгодно! або коли не реагують на реальні психологічні проблеми у дитини, що потім виходить в неадекватну поведінку. при цьому знання дитини можуть бути на достатньому рівні.
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ответ дляМолчавочка
І мами учнів теж
Долучайтеся і мотивуйте)

це точно!
сьогодні в мене було 8 уроків і ще похід з дітьми до бомбосховища, в якому потрібно було їх заспокоювати, бо лізли хлопці один одному на голову (цек що в школі навчили битися і залазити на голову?)
і ось сиджу і думаю: хто з працівників за межами школи має 8 презентацій на день? і скільки у них іде часу на підготовку до презентацій і потім до опрацювання?
Xвостокрутелка• 08 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
І діти одразу виправляються, коли їм це говорять, ага )
пу_пугренчик• 08 сентября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
ви в школі викладали? ви потрапляли на такі класи?
приходьте в школу, в нас купа вакансій!!!
навіть можна не в мою школу, а в будь яку іншу.
і попрацюйте з такими, що зривають вам уроки, нахабно заходять в кабінет з ноги відриваючи двері, гигикаючи на уроках і не поважаючи нікого і нічого! і це не мене, а всіх вчителів в школі. бо їм насрати на школу, а яжемамки вимагають при цьому для такого бубочки оцінки не нижче 9, і вважають, що бубочку ображають в школі і не цінують.
і ще, у вас в кожному класі буде як мінімум одна така бубочка, а в вашому найкращому буде по 4-5 бубочек таких.
Запрошую! Приходьте! Працюйте!
а потім поговоримо!
Xвостокрутелка• 08 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Запрошую! Приходьте! Працюйте!
а потім поговоримо!
Я вчилась в такому класі ) Батьків ніколи в школі не було, але класне керівництво усі відмовлялись від нас. Найбільші проблеми були саме з ’вчителями’, які розповідали, що ми найгірший клас, виникав ще більший підлітковий протест і бажання робити назло. Коли з нами адекватні педагоги розмовляли нормально, то на уроках була тиша.
Xвостокрутелка• 08 сентября 2023
Я до чого.. не дуже розумію, невже це дає реальний педагогічний результат - розповідати проблемним дітям, що вони найгірші. В чому сенс це казати?