Весела пiсенька• 08 сентября 2023

Десерти і співпраця з кав´ярнями

Дівчата-кондитери, впевнена, тут є такі.
Допоможіть , будь ласка.
Віднедавна почала займатися десертами, переважно макаронс.
До мене звертаються кав´ярні для співпраці.
Але я не зовсім розумію умов ціноутворення саме для кав´ярень.
Можливо, хтось з вас підкаже як правильно сформувати ціну для кав´ярні? Хочеться ж і заробити щось і клієнта втримати.
Каркуша Клара• 08 сентября 2023
Это ж надо, какая счатливица вы! Только недавно начали заниматься кондитерской и кофейни САМИ!!! предлагаю вам сотрудничество! Фантастика! Так и спросите у них, сколько они готовы отдать за ваши шедевры.

Угадайс• 08 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Что за злобное бабье! Автор, удачи вам, пусть все получится )
Идууу--уууу блин• 08 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
ого жабка)
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ну, для начала вам надо высчитать себестоимость( ваша работа+ продукты+ время+ комуналка) а потом узнать стоимость их в кафе. И от этого отталкиваться.
Варена цибуля• 08 сентября 2023
Ответ дляУгадайс
а правда,до автора где кафе брали товар?)
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
У таких же как автор, кто пек? Заказывали в цеху, но не выгодно? Хз... Я думала у каждого кафе свой цех/кондитер..
Варена цибуля• 08 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
и кафе обращаются к непонятному домашнему мастеру?
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Так я без понятия, мой ответ теория) Может автор ответит, но, по-видимому, сейчас это не редко.
Меломанка Маланка• 08 сентября 2023
Кофейня возле моего дома в Киеве берет макарунсы так же у девочки одной на дому . А что все думали их где на заводе берут ? Неслажу точно по цене но при мне их приносили две коробки взял по-моему 980 грн

автор Весела пiсенька • 08 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Саме так. Кав´ярні звертаються до домашніх кондитерів . Дуже рідко, коли кав´ярня має свій цех. От прям взагалі рідко.
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
А как они находят кондитеров? Дают объявления что принимают на реализацию или ищут чтобы пекли на заказ или как?
Варена цибуля• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
это ужасно)
Ответ дляЛялькодзьоб
В основному це інстаграм. Основний інструмент.
Ответ дляВарена цибуля
это ужасно)
Насправді ні.
Наприклад,я працюю виключно з бельгійським шоколадом, і з натуральними вершками.
У вас є гарантія, що кондитерський цех десь там на краю міста готує не з кондитерської глазурі і на рослинних вершках?))
А я такі знаю,нажаль.

Звичайно , впевнена, що є недобросовісні кондитери. Але повірте ,різниця в смаку відчутна )
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
То есть смотрят фото и количество подписчиков и отзывов играет ключевую роль?
Ответ дляЛялькодзьоб
Не завжди. У мене гарні мої фото. Підписників зовсім не багато. Але є відгуки від друзів, і хто куштував.
Лялькодзьоб• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Понятно. Я, например, зная себя на заказ бы не смогла у меня как закон подлости фигня какая-то получится)
Вся така шо куди там• 08 сентября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Ого, сколько же они стоят в кофейне? В нашем кафе коробка - 16 шт, цена в кофейни 35 грн/шт
Ответ дляВся така шо куди там
Є різні кав´ярні, з різними цінами. У мене є знайома, яка думала відверто, що макарон з Сільпо то еталон смаку)
35 грн/штука , це дуже дешево і навряд чи там хороші дорогі продукти. Кілограм бельгійського , з 34% вмісту какао масла - коштує 600грн/кг. + вершки, + миндальне борошно... Як з такими цінами на продукти ставити ціну в макаронс 35 грн...? Я незнаю
Підозрюю, що замість мигдального там пшеничне борошно, а замість шоколаду - глазур) тоді можливо

Ответ дляЛялькодзьоб
Це відбувається зі всіма кондитерами) Звичайно це і нерви, і сльози. Але, якщо ця справа в кайф, то інколи можна)
Вся така шо куди там• 08 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Не знаю, но очень вкусные. Покупаем малиновые (они крем+джем) и фисташковые. Не считаю, что это дешево
Меломанка Маланка• 08 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ви як з іншої планети