Язвочка• 08 сентября 2023

як жити якщо у тебе купа обмежень?

фізичних в основному, невиправних. а через них як наслідок і психологічних. і вже не людина..а одна суцільна руїна, травматична травма. от по всім фронтам...
Безлім на все• 08 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Нет,я нет.я привыкла сама по себе,я даже на нарушение походки не согласна
Насправді наші межі значно ширші. І що таке хода в порівнянні з всесвітом, який у вас всередині. Мій чоловік так мене і називає, ´мій центр Всесвіту´
Не вмію заміряти• 08 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Да нет,я как раз поняла,что то движение и есть все.и не хочу я ни вселенной,ни мужа.ходить своими лапками,бегать.а остальное ерунда
Безлім на все• 08 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Тоді шукайте всі можливі способи, щоб бігати своїми лапками. Лікуйтесь, виконуйте приписи лікарів і залагодіть усі справи, щоб у разі чого померти з легким серцем
Не вмію заміряти• 08 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Ищу,все возможное ищу
Безлім на все• 08 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ищу,все возможное ищу
Бажаю вам успіху. Від щирого серця
Не вмію заміряти• 08 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Бажаю вам успіху. Від щирого серця
Спасибо.и вам тоже.и здоровья
Безлім на все• 08 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Спасибо.и вам тоже.и здоровья
Вибачте, але повторюсь. Якщо у вас хронічний біль - зверніться до психіатра
Не вмію заміряти• 09 сентября 2023
Ответ дляБезлім на все
Психиатр не поможет физическое починить)
Ангелок з ріжками• 09 сентября 2023
Не знаю. Сама такая
So_so• 09 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Нет, это правильный совет. Мне психиатр снял хронический болевой синдром (от физического заболевания) препаратами, которые влияют на болевой центр в головном мозгу.
Боль же формируется там, а не в руке/ноге.