ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2023
Як оживити відносини?
Вітаю, мудрі порадниці, потребую вашої поради🙏
Дано: разом з чоловіком 17 років, двоє дітей, помітила що якось все стало дуже прісно у відносинах, чоловік не помічає ні нову сукню, якось більшість обговорень на побутові теми. Після роботи приходить втомлений і 90 відсотків лежить в Тік ток. Ну іноді гуляємо перед сном, то можемо побалакать про щось інше, він може після роботи так інколи розповісти як день пройшов, інколи ходимо в театр, в кафе, в кіно. Секс є, все добре, але такий більш спокійний, немає якогось запалу.
Інших в нього немає це сто відсотків.
Я питала в чоловіка може в тебе є якісь фантазії то розкажи мені, каже ні немає🤷♀️
Питання, як повернути якійсь вогник в родинні стосунки, бо зараз наче все добре але якось сумно.
Інших в нього немає це сто відсотків.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
эх, старость - не радость
Ну ми не дуже то старі, 42 і 44 роки
Сонячний зайчик• 09 сентября 2023
А зачем вы спрашиваете его..
И при чем здесь новое платье..
Вы саму себя зажгите и все будет.
И при чем здесь новое платье..
Вы саму себя зажгите и все будет.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
так. а проблема в чём?
лично вам скучно?
ему тоже огонька не хватает?
лично вам скучно?
ему тоже огонька не хватает?
Ну мені не те щоб сумно, просто хочеться більше уваги з його сторони, щоб ми більше балакали про нас, а він поки вдома то постійно в Тік тоці. Як ідем гулять тільки спілкуємось, або коли десь з друзями в кафе.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
А зачем вы спрашиваете его..
И при чем здесь новое платье..
Вы саму себя зажгите и все будет.
И при чем здесь новое платье..
Вы саму себя зажгите и все будет.
А як саму себе запалити? Ну як, от вчора ходили в театр, він йшов після роботи, я його зустріла під театром, вдягла нову сукню, він навіть нічого не сказав.. просто посміхнувся і все. Ну був дуже стомлений, я розумію, але ж це не складно сказати, гарна сукня, чи я забагато хочу?
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
так. а проблема в чём?
лично вам скучно?
ему тоже огонька не хватает?
лично вам скучно?
ему тоже огонька не хватает?
Я не знаю чи йому вистачає чи ні, він не дуже любить балакати про відносини.. якось так пішло що ніколи про це не балакали…
Ответ дляПешитеБесАшипок
не ждите от него никакого внимания.
хуже нет, когда вы от человека чего-то ждёте, чего он вам делать не обещал и не обязан.
сами же говорите, что он устаёт.
что можно хотеть от уставшего и задолбавшегося человека?
он может хочет массаж, шоколадку и на ручки, как и вы.
сами же говорите, что он устаёт.
Ненька наша• 09 сентября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы ему уже проелись, что голая, что в платье
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
не ждите от него никакого внимания.
сами же говорите, что он устаёт.
В нього була от в серпні відпустка, я кажу ти тяжко працюєш, стомлюєшся, давай поїдемо в санаторій, там масажі все таке, погуляємо по лісу, відпочинеш. Ні, каже я що пенсіонер 🤷♀️. Зʼїздили в Карпати, зайшли на гору, все галопом, решту просто були вдома, декілька раз випивав з друзями..
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
То що тепер робити?
Ответ дляПешитеБесАшипок
ну увлечения у него есть?
мой металл любит. музыку. на концерты иногда ездит. на рыбалку, на футбол. только с друзьями и без меня. друг от друга тоже нужно отдыхать.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
ну увлечения у него есть?
Раніше ходив з байдарками, палатками, тепер не можна. Ми в Сумах, багато заміновано. Він був в тро раніше, інколи зустрічається з хлопцями з підрозділу їздять стріляти на полігон це він ще любить.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
собой займитесь.
Я займаюсь, ходжу в спортзал.. ще волонтер, плету сітки.
Ненька наша• 09 сентября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
То що тепер робити?
Ничего вы не сделаете, сама имею стаж 20 +
На все всем плевать, отношения только бытовые, отличные, родственные, болит друг за друга, но без страстей
Ответ дляПешитеБесАшипок
больше не могу ничего посоветовать. мне от мужа не нужно, чтобы кружил. до 30-ти лет я на отсутствие внимания обижалась. а потом пересмотрела своё отношение и поняла, что внимание он своё выражает не так, как мне нафантазировалось, а так, как он умеет. успокоилась и живу без драм. у каждого свои увлечения. вместе тоже отдыхаем.
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Я зрозуміла 🙌
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Дякую❤️ може то мені щось надумалось не те.
Забрала і не сказала• 09 сентября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Блин. Мужчина. Нашел. В. Себе. Силы. Пойти в театр. И УЛЫБНУТЬСЯ.
НУ КАМОН, АВТОР. А вы его как-то жалеете, если он устает?
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так, жалію, не трогаю, дітей займаю щоб не шуміли як він відпочиває. Готую те що він любить.
Забрала і не сказала• 09 сентября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тогда всё у вас хорошо, займитесь собственным духовным развитием
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую, зрозуміла❤️
ПешитеБесАшипок
• 09 сентября 2023
Ответ дляМасіус
У вас всраці парад запрацював
Все може бути, знаєте бувають такі моменти коли щось сам собі надумав. Може все й буде добре, просто зараз такий період, ще й ці обстріли.. всі знервовані.