09 сентября 2023

Що написати першою чоловіку? Якщо знаю його ім‘я

Працює в офісі поверхом нижче. Хотіла забути, та не можу. Часто на мене дивиться, довго дивимось в очі, якщо говорю з кимось старається підслухати і стати поруч. Знайшла його в інстаграмі, холостяк.
Що писати і як зав‘язати діалог?
3 5
Уси Пуси 09 сентября 2023
Запросіть на каву в кафе внизу
2 1
Всміхайлик 09 сентября 2023
А як ви з інстаграму зрозуміли, що він холостяк?
Варена цибуля 09 сентября 2023
А он с вами диалог не завязывает почему? Спросите его
Чемна панночка 09 сентября 2023
А може просто підійти і поспілкуватись?
Булькаю 09 сентября 2023
Удалено администрацией...
Кудряшка Сью 09 сентября 2023
Если он постит фото или пишет о каких-то событиях, то можно их прокомментировать
к.Буланова 09 сентября 2023
Я знаю твою тайну.
personality 09 сентября 2023
Це якийсь офісний тріль зі своїм серіалом «хочєт но малчіт»?
Блакитна устриця 09 сентября 2023
Нічого, 99% ви йому не цікаві, просто бачить і оцінює, не відвертатися ж від вас як від прокаженої, 1% він не може справитися з почуттями, німіє, дуже скромний, майже цнотливий
personality 09 сентября 2023
«Довго дивимось в очі» - це як песики на прогулянці? Довго дивляться в очі, обнюхують один одного і далі пішли чи як?
Блакитна устриця 09 сентября 2023
Ответ дляpersonality
«Довго дивимось в очі» - це як песики на прогулянці? Довго дивляться в очі, обнюхують один одного і далі пішли чи як?
Це вона дивиться і шукає натяки на симпатію тому виходить дуже довго
За ким я буду? 09 сентября 2023
Написати просто, привіт як справи, або гарні фото.
Вареничніца 09 сентября 2023
Смотря какое имя...

Антон - гандон
Тарас #идарас
Кирилл - дебилы
Гей Сергей

Вашего как зовут?
Гореотума 09 сентября 2023
Що завгодно пишіть, якщо відморозиться, то не ваше, шукайте далі, почнеться спілкування -
Нехай у вас все буде, як бажаєте)
1 1
Фісташкова кава 09 сентября 2023
Не стоит на работе романы крутить
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Смотря какое имя...

Антон - гандон
Тарас #идарас
Кирилл - дебилы
Гей Сергей

Вашего как зовут?
Андрей
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Не стоит на работе романы крутить
Он в другом предприятии вообще работает
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляГореотума
Що завгодно пишіть, якщо відморозиться, то не ваше, шукайте далі, почнеться спілкування -
Нехай у вас все буде, як бажаєте)
Дякую
Фісташкова кава 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Он в другом предприятии вообще работает
Но все равно рядом...
Smetankaa 09 сентября 2023
Так и написать - мы с вами работаем в одном офисном здании. Вы мне симпатичны. Не хотите сходить со мной на кофе?

Надо сразу закрыть эту тему - да/ нет
Міряно-переміряно 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Дякую
Я бы задала какой-то вопрос либо по работе, либо из сферы его компетенции. Но можно не совсем сухо и официально, думаю, вы понимаете, как женщины умеют.
Потом по ответу уже посмотрите на его реакцию и желание продолжить диалог
За ким я буду? 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Андрей
Тогда взагалі просто ’Привет Андрей, привет Андрей, ну где ты был, но обними меня скорей...’
1 5
Ласунка 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Андрей
Держи бодрей!
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляЛасунка
Держи бодрей!
😂😂😂
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Тогда взагалі просто ’Привет Андрей, привет Андрей, ну где ты был, но обними меня скорей...’
😂😂😂
Ласунка 09 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Тогда взагалі просто ’Привет Андрей, привет Андрей, ну где ты был, но обними меня скорей...’
А в понедельник морознуться если что, сказать, что девичник был.
Молчунья 09 сентября 2023
Варианты:

1. Не хотите ли черешни?
2. Я б´ю - кінь ригає!
3. Мою прабабушку звали Серафима, а вашу?
4. В Сильпо сегодня фарш свиной по 70 грн.
5. В 7 років я впала з табуретки під час співу про Запорізьке Козацтво. А ви не падали?

И ещё 100500 вариантов есть!
1 6
personality 09 сентября 2023
Ответ дляSmetankaa
Так и написать - мы с вами работаем в одном офисном здании. Вы мне симпатичны. Не хотите сходить со мной на кофе?

Надо сразу закрыть эту тему - да/ нет
Нєт. Оп і ти вже шукаєш роботу 😂
Smetankaa 09 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Нєт. Оп і ти вже шукаєш роботу 😂
Нет, я ищу миллион, работу не ищу.
автор Хома з пастою 09 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Варианты:

1. Не хотите ли черешни?
2. Я б´ю - кінь ригає!
3. Мою прабабушку звали Серафима, а вашу?
4. В Сильпо сегодня фарш свиной по 70 грн.
5. В 7 років я впала з табуретки під час співу про Запорізьке Козацтво. А ви не падали?

И ещё 100500 вариантов есть!
И это подкаты?