Хома з пастою• 09 сентября 2023
Що написати першою чоловіку? Якщо знаю його ім‘я
Працює в офісі поверхом нижче. Хотіла забути, та не можу. Часто на мене дивиться, довго дивимось в очі, якщо говорю з кимось старається підслухати і стати поруч. Знайшла його в інстаграмі, холостяк.
Що писати і як зав‘язати діалог?
Тушьмушьнюшь• 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
Андрей
Прівєт, Андрєй. Пісню Алєгрової кидаєте та і все.
Молчунья• 09 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
И это подкаты?
Нет. Первостепенная задача - это сразить его наповал вашей незаурядностью.
Блакитна устриця• 09 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Так тоді анкету треба кинути-типа Вася заповни будь ласка. Зріст, вага, баблішко, шкідливі звички, марка машини, кількість кімнат у квартирі і імена спіногризів