Каркуша Клара• 09 сентября 2023

Ви пробували відбілювати зуби содою?

В інтернеті багато є інформації про цей домашній метод - змішати соду з перекисом водню і тією сумішшю почистити зуби. Але щось насторожує, сода ж це абразив, можна зіпсувати собі емаль. Хоча в коментах читаю, і багато хто пише, як він задоволений результатом. Чи пробував хтось щось подібне?
Розбещена цяточка• 09 сентября 2023
Дурня.
Дівка в намисті• 09 сентября 2023
Сода може навредити емалі. Це теж саме,що щіткою металічною по терти варочну поверхню
Застряла• 09 сентября 2023
Вони не відбіляться, просто наліт добре зніме
Допоможіть знайти• 09 сентября 2023
Не надо содой, это плохо для эмали. Аналогичный эффект от активированного угля, его нужно смолоть в порок и смешать с пастой. А вообще есть стоматологическая процедура, вроде бы стоит доступно и для эмали не так вредно, как ’народные’ методы.
Верочка 100%• 09 сентября 2023
Чим Вас не влаштовують відбілюють зубні пасти та полоски?
автор Каркуша Клара • 09 сентября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну це як дорожній варіант з содою)
Вельшановна• 09 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ну це як дорожній варіант з содою)
Раз в полгода делайте профчистку и научитесь правильно чистить зубы. Не благодарите
автор Каркуша Клара • 09 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
профочищування і відбілювання - трохи різні речі
Попихтю та й годі• 09 сентября 2023
Я раз в тиждень чищу просто содою - як результат здорові ясна та зуби
Alex_Kri• 09 сентября 2023
Не вариант. И если еще сода, как абразив будет работать (что не сильно хорошо), то что там делает перекись, совсем непонятно