Забула що?• 09 сентября 2023

Злорадствую.

А я злорадствую. Нічого не можу вдіяти з цим.

Ми вдвох росли в небагатій сім’ї, але я вважала її подругою, ділилась останнім куском цукерки, яку вдавалось отримати раз на пару місяців. Жили бідно.

Потім в років 15-16 я йшла на заробітки (працювала тяжко з дитинства) і попросила її позичити гофрешку для волосся, вона відмовила бо то ж дороге причандалля.

Росла вона сама в повній сім’ї. Була в кращій чим я позиції.

Потім я важко працювала, а вона в цей час спокійно жила, іноді сміялась що я «убіваюсь» на роботі або знімаю «сарай». Завжди ставилась до мене зверхньо, я плакала багато від неї.

Багато раз підставляла і робила підлості, я була дуже тихою і просто все «проглатувала», то ж подруга! Коли зі мною сталась депресія на фоні постійного стресу, вона посміхалася з мене і казала що то все дурня і депресії не буває.

В кінці кінців після очередної підлості я перестала з нею спілкуватися, потім знову почала під час війни. Тепер в мене все добре, фінансово і ментально, а в неї навпаки.

І я вже думала відпустити але ж ні! Злорадствую! Вона ниє, що немає грошей і не може купити суші - злорадствую. Каже, що хоче поїхати кудись і не може - злорадствую.

Я не права?
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Памʼятаю як в мене був нервовий зрив, я плакала і просила підтримки, а вона сказала що зайнята бо… Читає книгу.

Lysiiiiii• 09 сентября 2023
Чим скоріше відпустите- тим скоріше будете щасливою
Закусенец• 09 сентября 2023
Не правы
3@йk@• 09 сентября 2023
Ви зациклились на человеке просто. Давно надо было отпустить и распрощаться. Это не дружба, причем с обеих сторон. Злорадство, зависть и тому подобное...это нехорошо, счастья не принесет
So_so• 09 сентября 2023
Да. Вы выбрали строить определённые ожидания от другого человека, потом выбрали взять обиды от этих неоправдавшихся ожиданий и построить вокруг них свою жизнь.
Это трагедия.
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ для3@йk@
А мені тепер жаль її. Не можу видалити з соцмереж, перестати відповідати на смс.
Закусенец• 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Это трагедия.
Она просто родилась с плохим исходником и хотела поддержки.это нормально
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Это трагедия.
Трошки очікуєш підтримки, коли в будь який час готова зірватись на допомогу подрузі, яка потім тебе кидає.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
А мне вас жаль: на что вы тратите жизнь? Чтобы утереть нос подруге?

40ка• 09 сентября 2023
Зловтішаюся
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Абе ляпнуть. Я живу життя, а ця ситуація - 2% від мого життя)
Счастье_же_вот_оно• 09 сентября 2023
Вы не подруги
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ для40ка
Зловтішаюся
Дякую, ніяк не могла пригадати)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
Раз вы думаете об этом, значит ситуация вас не отпускает, поэтому и пишете здесь
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Звісно, не може відпустити коли є змога позловтішатись) Але я про це не думаю постійно. Згадала ось
So_so• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
У Вас не было никакой подруги. У Вас была большая потребность в любви и заботе и Вы выбрали отдавать всё, жертвовать своими интересами, чтобы в ответ получить эту заботу и любовь.
Но это было только Ваше видение, одностороннее.
И как это бывает у ущемлённых людей оно переросло в обиду, определяющую множество дальнейших поступков
Sanechko• 09 сентября 2023
Відпустять.
Забмйте.
Інакше- зжерете самі себе
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Так, не було подруги по суті. Тоді й вона не права, що користувалась цим всим) Я хотіла просто нормальних відносин, як всі нормальні люди, і вона ж не одна єдина подруга.

Просто зловтішаюсь саме над нею.
So_so• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?

Просто зловтішаюсь саме над нею.
Вы не хотели нормальных отношений. Вы хотели заполнить дыру. Надеюсь, сейчас всё по другому.

автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
В сенсі не хотіла. Мені диру було чим заповнити)

Просто приємно що їй таки вилізло боком
So_so• 09 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?

Просто приємно що їй таки вилізло боком
В прямом. Несчастный ребенок, думающий, что если он будет очень стараться для другого человека и быть ’хорошим’, то его погладят.
И то, что Вы сейчас чувствуете это тоже оттуда.
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Психолог з вас так собі😄
СМСница• 09 сентября 2023
Фу какая вы... Просто представила сколько вот таких подружань таких как вы
Носки на подтяжках• 09 сентября 2023
Вы такая же как она, просто сейчас поменялись местами.
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Виходить що так!
Закусенец• 09 сентября 2023
Ответ дляSo_so
А что,несчастный ребенок не имеет права на любовь и признание по вашему?
На_оба_рот• 09 сентября 2023
Поавильноткажуть скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти ) оба чобота пара
ВсеПроВсехЗнаю• 09 сентября 2023
Складывается впечатление, что она была для Вас стимулом в жизни...обскакать её, стать успешнее и богаче, и только ради этого Вы и жили.. Ну, вот Вы и добились того, чего хотели.... И ваша жизнь радует Вас меньше, чем её несчастье... Вы совсем не подруги.
автор Забула що? • 09 сентября 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ясно що не подружки. Я була наївняком.

Не було такої цілі як ви пишете, взагалі було все одно як вона живе, просто обідно було що вона постійно підлості робила. Хоча я єдиною подругою була в неї, в той час як в мене були і лишаються інші.
Стрекозей• 09 сентября 2023
Это все от безделья