Звоночек• 10 сентября 2023
Це правда, що зараз неповнолітню дитину власник може виписати?
Це правда, що зараз неповнолітню дитину по закону може виписати власник квартири? Раніше була норма в законі, що до настання 18-річного віку дитина має право проживати в квартирі. Вчора дізналася, що зараз такої норми закону немає. Це правда? З понеділка йду до юриста.
КошкинДом• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Автор, підписала документ, що не претендує на його житло, але виставляти у війну на вулицю дитину... Була б така ціль не підписувала. І дитина не тільки моя а і батька!
А квартира ця куплена разом в шлюбі чи як?
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я аж вижу как вы метушитесь .
то ваше відображення в зеркалі метушиться)))) мені нема чого метушитись, я на чуже ніколи не претендувала і не претендую
Калинові вуста• 10 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я двумя руками за этот закон,я как владелец должна решать кто живет в моей квартире.
Естественно. Кроме одного но-ребенок должен быть защищен и не зависеть от ваших «хочу-не хочу»
Люблю джаз• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
Ну, не вы, а комменаттор которому я первоначально отвечала.
А что такое по-вашему ’право пользования’? Во есть у женщины две квратиры. В одной она живет с сыном, а в другая у нее пустая стоит. Допустим она там работает или для свиданий. И вы считатеат, этот сын 16 лет, может придти и сказать ’я теперь тут буду жить’ и поменять замки? Конечно же, нет. И даже находится он в ней не может, если мама против.
якщо це був не мій коментар, то може варто вибачитись за ’узкое мишлєніє’?
щодо користування, то дитина має право проживати там, де проживають її батьки як власники чи наймачі, і це право закріплено законом, а не ’пропискою’.
Калинові вуста• 10 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Тобто дитина, прописана у рідного батька-то претендує на чуже? По закону рідний батько її не має права виписати.
Ви дивна, мʼяко кажучи.
АяВсёЗнаю• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Мое мнение иное.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
А взагалі оте ’завтра піду до юриста’ - стовідсотковий маркер троля
автор може і троль, але подивіться скільки подібних тільки тут відписалось
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Ребенок должен жить и быть зарегистрирован с родителями. Или с одним из них, в зависимости от решения суда.
Если владелец жилья выписывает родителя, то и ребенка с ним.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
По решению суда видимо да,или с матерью,которая идёт в свое жилье.
По такой логике и отца мать не может выписать и выгнать,пока ребенку 18 не исполнится?
Вас зараз за такі ’крамольні мислі’ зжеруть і забанять
Дюймовочка• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
То ж Польща, а не Україна...
Тільки у нас так жінка з дитиною не захищена...
Ви ще можете поїхати за кордом. Отримаєте тимчасове житло і соц виплати на себе і на дитину. Підете працювати, відкладете на житло в Україні.
Така можливість ще є, але часу вже мало лишилось.
Калинові вуста• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
Так власник житла-його «родитель»
В даному випадку.
То він сам себе з дитиною виписує?
В даному випадку.
То він сам себе з дитиною виписує?
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Автор, за чиї гроші була куплена квартира?
автор вперто мовчить і не відповідає на таке питання)))) її вже неодноразово про це питали
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Так все-таки, дети могут пользваться только тем жильем, где живут родители, а не всем, которое им принадлежит?
А вы что писали? ’дитина на має право користуватись житлом, яке належить її батькам?
Поэтому не вижу смысла извиняться
Дюймовочка• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
На вулицю не випишуть. Якщо в матері нема ніякого житла . Є закон, який захищає дітей від бездомності, здається його не відміняли.
Маму випишуть, дитина лишається з татом. Тато заявив, що оформить дитину в школу інтернат з проживанням. Мама або з цим погоджується, або орендує собі житло і живе з дитиною.
Вареничніца• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А чому жінка перед тим як народити не думає про це?
Чому про це повинні думати треті особи?
а нічого, що жінка не від духу святого народжує? чоловік ні про що думати не має?
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
В тій же квартирі.
Ніхто не має права виселити без рішення суду в подібній ситуації
чого лиш тут не прочитаєш)))) в Польщі для таких випадків передбачено тимчасові сім’ї. Стикнулась один раз з подібними хитровимаханими. Після того, як їм озвучили перспективу оплати проживання дітей в такій сім’ї і судових витрат на примусове виселення, швиденько знайшли і іншу квартиру, і самі вимагали приймати у них по акту орендовану квартиру і підписувати, що залишають в такому стані, як вселялись))) І це, незважаючи на лютий місяць, хоча тут декотрі ’обдаровані’ розказують, що в Польщі посеред зими неможливо виселити орендарів
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Ви дивна, мʼяко кажучи.
По закону суд при разводе определит, с кем проживает ребенок. Если с матерью, то отец спокойно выпишет ребенка.
Да, я блондинка!• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
Она другим местом думает !
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Натравить военкома на мужа не пробовали? Там его заберут и квартира может и вам достаться
хто там, по прислів’ю, думкою багатіє?
Да, я блондинка!• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
В шлюбі, мене заставили підписати документ, що квартира куплена за його кошт. Не питайте, як це сталося, але як є
Где вас таких делали ?
Люблю джаз• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
Поэтому не вижу смысла извиняться
дитина має право користування житлом, де її батьки проживають як власники чи наймачі. що тут незрозумілого?
живе мати чи батько в помешканні, то й дитина там живе. переїхала мати в свою іншу квартиру, то й дитина має право там жити з матір’ю.
без ’пропіскі’.
не бачите сенсу, бо не вихована.
без ’пропіскі’.
не бачите сенсу, бо не вихована.
Люблю джаз• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
по закону при розлученні нічого крім розірвання шлюбу суд не вирішує
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Как это заберут. Человек что - теленок. У меня ни один мужчина не воюет и не планирует.
Бывший муж - это не человек.
Пока ваших не поймали или они не выехали не зарекайтесь
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Так власник житла-його «родитель»
В даному випадку.
То він сам себе з дитиною виписує?
В даному випадку.
То він сам себе з дитиною виписує?
Ролители разводятся. Суд определяет, с кем живет ребенок. С тем родитетем и будет прописан.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Правда. Выписала при покупке квартиры всех старых жильцов за 5 минут в Цнапе) Около 12 написала заявления и в 16 этого же дня пришло сообщение, что все сняты с регистрации. И мужчины там были и дети.
ми в червні продали свою квартиру, новий власник так само виписав одним чохом всіх нас, разом з дітьми. Нам вигідніше було спустити йому 1 тис. дол. в ціні, аніж робити це самим через довіреності (ми за кордоном)
Ленне-Рейма• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Клас! Жінка з дитиною захищені на 100 відсотків!
Автор, смотря в каком случае. Если новый собственник, то да
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну так вы сами виноваты. Что значит заставили? Привели к нотариусу под дулом пистолета?
будь там хоч копійка автора, то судячи з її риторики, навіть дуло пістолета не примусило би її таке підписати
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
без ’пропіскі’.
не бачите сенсу, бо не вихована.
без ’пропіскі’.
не бачите сенсу, бо не вихована.
Если бы сразу так написали, я бы и не отвечала.
А если вы не видити разницы между ’принадлежит родителям’ и ’проживают родители’, то получается ерунда.
Тут как раз этот случай может быть. Квартира принадлежит отцу. Но суд опредилит место проживания ребенка с матерью. Вот там ребенок и будет жить. И поэтому отец из квартиры их выпишет.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Так он у вас придурок на всю голову.
Наверное уже нашел кого-то, раз готов собственного ребенка сдать в интернат.
не факт, ще невідомо що там за донечка і чого її навчила мама. А чого навчила, можна догадатись, читаючи автора... Мої перші свекри розлучились 2 роки перед нашим з чоловіком весіллям. будинок був поділений навпіл, два окремі входи. То свекруха науськувала доньку ходити і срати на поріг під татів вхід. І 14-річна кобила радісно виконувала, ще й хвалилась цим по сусідах. А потім свекруха закочувала очі і розказувала, яка скотина колишній чоловік, не хоче доньку бачити