Звоночек• 10 сентября 2023
Це правда, що зараз неповнолітню дитину власник може виписати?
Це правда, що зараз неповнолітню дитину по закону може виписати власник квартири? Раніше була норма в законі, що до настання 18-річного віку дитина має право проживати в квартирі. Вчора дізналася, що зараз такої норми закону немає. Це правда? З понеділка йду до юриста.
Миссис Буркул• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Власник - чоловік. Хоче виписати дитину, щоб ми не жили в його квартирі. Зараз розлучаємося.
Ну то чекайте, дитина може там жити, а от Ви ні. Лишайте дитину батьку
Мой завтрак• 10 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
В школу і садочки в першу чергу беруть
Приносите довідку з осбб, що дитина проживає за вказаною адресою і все
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Из арендованной квартиры его выселили,законно или нет ,как вы говорите ,разберётся суд. А пока идёт суд,где жить?
В тій же квартирі.
Ніхто не має права виселити без рішення суду в подібній ситуації
ЦібаФу• 10 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
У нас Осбб справок не дает
Мой завтрак• 10 сентября 2023
Ответ дляЦібаФу
У нас Осбб справок не дает
Это ваш индивидуальный случай
АяВсёЗнаю• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну правильно, випишуть мене з дитиною!!!
Я двумя руками за этот закон,я как владелец должна решать кто живет в моей квартире.
Летала_НаМетле• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ні,дитину він виписати не зможе, вас - так
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
В шлюбі, мене заставили підписати документ, що квартира куплена за його кошт. Не питайте, як це сталося, але як є
Натравить военкома на мужа не пробовали? Там его заберут и квартира может и вам достаться
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 сентября 2023
Автор, я вам даже співчуваю, але вам потрібно думати про майбутнє. Ви ж розумієте, що треба знімати житло або повертатись до батьків? Подавайте на розлучення, аліменти і живіть далі. Ця прописка нічого все одно не дає, якщо ви не маєте права власності. Ви все одне не зможете жити разом, тому візьміть себе в руки і думайте, що далі. Успіхів вам.
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Ні, згідно закону , неповнолітня дитина має право на користування всі майном, яке належить батькам. Проживати навіть без прописки в квартирі свого батька, чи матері.
Чего только на советчице не придумают
Люблю джаз• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
Чего только на советчице не придумают
а ви вважаєте інакше? дитина на має право користуватись житлом, яке належить її батькам?
Играю_на_кларнете• 10 сентября 2023
Правда. Выписала при покупке квартиры всех старых жильцов за 5 минут в Цнапе) Около 12 написала заявления и в 16 этого же дня пришло сообщение, что все сняты с регистрации. И мужчины там были и дети.
АяВсёЗнаю• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Спасибо за ответ, а то волосы дыбом от ответа
Играю_на_кларнете• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Как это заберут. Человек что - теленок. У меня ни один мужчина не воюет и не планирует.
Танцепесенная• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Є одне але - після смерті батька
Это если отец не подарит перед смертью свое имущество. А подарить он имеет право жить цыганам
Опля Картопля• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Вы думаете, что сильно вам прописка поможет, если он вас гнобить и бить будет через день пока сами не сьедите?
Мона Лиза• 10 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Мне было 19 я уже писала , беременная гормоны , посоветоваться не с кем было , любила до усрачки
Надеюсь сейчас у Вас всё хорошо.
Бешене сарі• 10 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
У нас не має осбб . Приватний сектор
Київ
Семенівни сусідка• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну так вы сами виноваты. Что значит заставили? Привели к нотариусу под дулом пистолета?
Мона Лиза• 10 сентября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Автор мужа должна съесть?)))
Играю_на_кларнете• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Значит вы ничего туда и не вложили. Ни копейки. Другого варианта нет. Если я хоть копейку вложила, то фигушки кто бы меня смог убедить такое подписывать
Опля Картопля• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дитині ось-ось буде 15, ні він з нею категорично не хоче, я пропонувала, сказав, що не буде нею займатися і виставить в дит.будинок. Йому треба влаштовувати своє життя
Так он у вас придурок на всю голову.
Наверное уже нашел кого-то, раз готов собственного ребенка сдать в интернат.
Опля Картопля• 10 сентября 2023
Ответ дляМона Лиза
Автор мужа должна съесть?)))
Русский язык сильно звковыристый. Когда писала сьедете, то подчеркивало
Не против• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А чому жінка перед тим як народити не думає про це?
Чому про це повинні думати треті особи?
Батько це Третя особа
Десь так, але...• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
якби народжували тільки жінки в яких є власне житло
ми б вже вимерли
Десь так, але...• 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
так
там є слово співвласник
не всі є співвласниками
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Нет, конечнно. Вы в своем узком мышлении даже не думаете о том, что у родителей может быть несколько квартир и дети не имеет на него никаких прав. Кто чем пользуется, решают собственники имущества.
Дети могут проживать в квартире, где зарегистрирован один из родителей и все.
И вообще вы написали про ’всім майном, яке належить батькам’. Это полнейшая ерунда.
Люблю джаз• 10 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
де я писала ’всім майном’? покажіть, будь ласка.
у батьків може бути кілька квартир, так, і дитина має право користування кожною з них.
право користування житлом дитиною взагалі ніяк не пов’язано з реєстрацією місця проживання чи перебування
Дюймовочка• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Ну якщо жінка народжує в шлюбі і чоловік запевняє , що він добитчик і буде дбати про родину, забезпечувати, то він повинен нести відповідальність, а не передумати через роки, коли дитина вже є. Якщо чоловік , маючи житло, одружується на жінці без житла і вмовляє народити дитину, то він же розуміє, що якщо що , то йти їй нікуди.
А часто чоловік вмовляє родити йому дитину? Чи в основному жінка ставить перед фактом?
черная мамба• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ну, не вы, а комменаттор которому я первоначально отвечала.
А что такое по-вашему ’право пользования’? Во есть у женщины две квратиры. В одной она живет с сыном, а в другая у нее пустая стоит. Допустим она там работает или для свиданий. И вы считатеат, этот сын 16 лет, может придти и сказать ’я теперь тут буду жить’ и поменять замки? Конечно же, нет. И даже находится он в ней не может, если мама против.