Вредняжка• 10 сентября 2023
Кто розбирається в термінах? Термін на коробці
І на тубі не співпадають. Купила сьогодні в ватсоні крем. По упаковці ще рік з чимось по тубі ще 1.5 місяці.
Вредняжка
• 10 сентября 2023
Упаковка заклеєна скотчем, в магазині дістати крем неможливо. Тобто порівняти терміни неможна. Тільки вдома.
Директор Пляжу• 10 сентября 2023
По упаковці до грудня 2025 року . 36 міс від дати виготовлення . Ще більше 2 років . А де туба ?
Вредняжка
• 10 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Туба вгорі 1фото: 1АККЕ батч код
Вредняжка
• 10 сентября 2023
На косметичному калькуляторі пишуть що виготовлен 2 роки 8 місяців тому.
Директор Пляжу• 10 сентября 2023
Я не знайшла такого , подивіться добре тубу , там має бути . Або ідіть в магазин з чеком і по,снюйте ситуацію .
Вредняжка
• 10 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Перевірила цей сайт на іншій косметиці- співпадають терміни з сайтом.
Ну для мене не секрет, що в магазині переклюють терміни.
Вам дякую!