Советничаю тут• 10 сентября 2023
Вы знали людей-самоубийц
Я знала двоих, мужчина и женщина. Мужчина повесился, женщина отравилась....
Какие чувства у вас вызывают такие люди?
Алина-1240• 10 сентября 2023
Знала.это очень тяжело все,там было тотальное непонимание близких и огромные психологические травмы
_Alekssandra_• 10 сентября 2023
Да, наш кум выбросился из окна. Такой был легкий и веселый человек, не депрессивный совсем. Но там были проблемы в семье ссоры мама/жена и они вместе жили.
Играю у края• 10 сентября 2023
Если это люди тяжелобольные и без шанса на выздоровления и с мучениями, то могу их понять. Все остальные для меня либо психически больные , либо слабаки.
Поросенка• 10 сентября 2023
В лікарні лежала ще в школі - пожерла сухих грибів і в мене став шлунок, думали отруєння. То в палаті двоє дівчат були - одна через хлопця пігулок напилася, інша хотіла налякати батьків. Я спочатку не знала - нормальні цілком дівчата, жартували і потім лише стидливо розповіли чому вони тут. Одна мала серйозні наслідки на внутрішні органи. Медсестри до них зневажливо ставились і до мене так спочатку, коли думали, що я самогубця.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Бабушка и дедушка, со стороны папы и мамы
Прямо с двух сторон?
КротоТо• 10 сентября 2023
Так. Знала одного хлопця. Повісився на паску в ліжку.
Як я можу до нього відноситися? Ніяк. Можливо то й не суїцид був, а нещасний випадок, бо є таке відхилення, коли отримують сексуальне задоволення при легкому удушенні. Тобто можливо він просто не встиг зупинитися.
Смажена полуничка• 10 сентября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Прямо с двух сторон?
Да, у бабушки со стороны папы были проблемы с алкоголем, я еще маленькая была, это начало 90х. И дедушка со стороны мамы, я уже взрослая была
Непогодка• 10 сентября 2023
В нашої вчительки чоловік. Ідеальна сімʼя, дім повна чаша, для всіх був шок чому так зробив. Молода сімʼя, двоє дітей.
Ane4ka-9cee• 10 сентября 2023
Мені більшість таких людей шкода, бо пішли на таке через якісь проблеми у житті, а побороти їх не можуть, бо морально слабкі.
Оцененная• 10 сентября 2023
Чоловік, лікар, там наче було тяжке захворювання.
Молода вродлива жінка, співачка - там хз що, особисті проблеми, депресія ..офіційно не огошували, що то самогубство, але воно.
Які відчуття... ну,жаль, що так і все.
Люблю кетчуп• 10 сентября 2023
Одного мужчину знала. Особисто близько не дуже,більше знали мої батьки.
Він був сином маминої вчительки. Його вже в дорослому віці якісь виродки згвалтували
він і не пережив, повісився в садку(( царство небесне..
Нещодавно його мама поховала другого сина-вбили під Бахмутом. Яке горе батькам..
він і не пережив, повісився в садку(( царство небесне.. Нещодавно його мама поховала другого сина-вбили під Бахмутом. Яке горе батькам..
Алина-1240• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Думайте что говорите,вот из таких людей,что пинают,обзывают слабаками и прочим люди и понимания не находят и вешаются.вы не были в их шкуре и не топтали их тапки,чтоб знать слабаки они или нет
Яичница с беконом• 10 сентября 2023
У меня одноклассник спрыгнул с крыши 9 этажа, а за час до этого принес мне деньги на празднование Нового года, это был 11 класс и мы праздновали у одноклассницы дома. Я долго в шоке была, позднее оказалось, что я последняя была, кто с ним разговаривал. Было очень жаль, он был очень умным и интересным парнем.
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Капец
я думала, что только в глубокой депрессии и люди которые не видят смысла в жизни, могут такое сделать( лишить себя жизни), но из за проблем в семье
....значит за лёгким и весёлым человеком он скрывал свою проблему.
Если бы каждый лишал себя жизни из за спор в семье , то и мужчин бы не осталось.
Мои соболезнования...
....значит за лёгким и весёлым человеком он скрывал свою проблему. Если бы каждый лишал себя жизни из за спор в семье , то и мужчин бы не осталось.
Мои соболезнования...
РокерША• 10 сентября 2023
Знала, совершенно нормальная девочка. Это было ещё в 90х, моя ровесница. Ее изнасиловали в 15 лет и она забеременела и вместо того, чтобы написать заявление на насильника, родители заставили пожениться. После рождения дочки, она повесилась, ей было 15 лет. Только жалость к ней и ненависть к родителям
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Я знаю двох людей які спробували. Одна наілась таблеток, бо мати бухала, а батько їх покинув. Каже що коли почала відʼїзжати стало дуже страшно і вона почала викликати рвоту, нащастя її сусідка врятувала. Друга (чи то другий, лісбіянка яка косила під хлопця) стрибнула з пішохідного мосту у Дніпро. Її виловили рибалки і відпіздили люто, щоб більше не пробувала 🤷♀️.
PORKA• 10 сентября 2023
Ответ дляКротоТо
Тоже про такое слышала о каком-то актёре.
У меня был лучший друг моего мужа. В молодости, 25 лет.
Перед работой в ванной перерезал себе вены - до сих пор никто не знает почему.
А второй, уже пожилой дальний родственник, не выдержал смерти жены. Повесился. Всю жизнь были душа в душу.
А, ещё моя соседка выпрыгнула с 8 этажа, на фоне набора веса, до этого была очень красивая женщина. Но кто его знает. Жила с мужем и сыном. После её смерти видела, как к ним проститутки приезжали.
Никак к ним не отношусь. Для меня это слабость, не смогли справиться сами с собой.
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
В цьому і проблема, що ви ніколи не знаєте як воно в середині сім’ї. Ми он з чоловіком теж для всих ідеал. А я вже довгий час планую як піти від нього 🤷♀️
english book• 10 сентября 2023
Знала. І лише один постійно погрожував накласти на себе руки. До сих пір не знають, чи він налякати хотів і перестарався, чи все таки скоїв що хотів. Зовні нормальна людина, спортсмен.
Дві інші взагалі були великим шоком для мене. Дуже товариські веселі люди. Один випускник, повісився прямо перед випускним.Батьки до сих пір не можуть від горя відійти. Чесно навіть важко з ними спілкуватися, бо завжди побачивши мене, вони згадують про свого сина. Ми жили поряд.
І співробітниця-красуня, душа колективу, мати двох малих дітей. Там взагалі і плани були і все інше. Чоловіка не було,і що сталося-невідомо.
_Alekssandra_• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Капец
Мои соболезнования...
Да, оставил 2х маленьких детей, младшему года не было и кредит на машину.
Еще и так запомнилось, выбросился он на годовщину нашей свадьбы с мужем.
Перед этим у всех хотел занять деньги на выплату этого кредита. В итоге кредит выплатил работодатель.
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
А мій однокласник колись прийшов до мене після того як його інша дівчинка послала, ми з ним стояли на загальному балконі, він жалівся, плакав, а потім застрибнув на перила балкону. Все сталося в долю секунди, не знаю як я зреагувала, але я смикнула його на себе. Пзд. Як згадаю, аж мурахи
Ane4ka-9cee• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Виходить Ви його ангел-охоронець. Як склалося його життя?
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
О боже
Возможно это был несчастный случай, знаете как это бывает, потерял равновесие, голова закружилась. Просто в голове не укладывается, ведь он планировал праздновать, принес деньги, а позже решил прыгнуть?
Недавно читала в телеграм канале, в августе - 2 девочки подростка в Киеве выпрыгнули с многоэтажки. Парный суицид. Я долго не могла прийти в себя, я не могла и не могу понять, что их сподвигло ДВОИХ?
PORKA• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
О боже
Да, про двоих девочек подростков я тоже читала. Моя логика поломалась, потому-что суицид совершают в одиночестве.
А тут 2 подружки. Страшно за детей.
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Я потім його уникала, хоча то типу друг мій був. Я ніколи нікому про це не розповідала. На нього довгий час була страшна злість, бо по суті він мене підставив нехило так. Потім через пару місяців канікули і на вересень місяць я переїхала з батьками в інший район і пішла в ліцей, а він в ПТУ. На тому наші дороги розійшлися і я не знаю що з ним і як він. Знаю що одружений і працював шахтарем.
тяжкаялюдина• 10 сентября 2023
Чем больше самоубийц - тем меньше самоубийц.
Знал несколько человек, укоротивших себе жизнь. В подробности не вникал.
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
В мене була подруга, Тато якої наклав на себе руки після того, як розпався радянський союз і він втратив роботу. Він займався електронікою для підводних човнів, був інженером.
Так от моя подруга постійно вже в дорослому віці переживала з цього приводу і не могла зрозуміти його вчинок, а ще ,здається , щось таке було і з мамою її батька. У подруги також я помічала такі моменти, коли вона впадала в стан не те,щоб депресії, а шукала в усьому якісь негативні моменти, в самому відношенні до життя був якийсь дуже негативний настрій. Я розуміла,що їй потрібна допомога, але я тоді народила дитину, час то бачитись не виходило. Якщо б я їй запропонувала звернутися до гарного психолога, вона б мене не зрозуміла, я навіть знала,яка була б її реакція. А 2 роки назад я втратила з нею зв´язок, вона зникла з усіх соцмереж, всі номери не працюють, навіть домашні. Поїхати до неї не можу,тому що була в неї дома пару разів, я навіть адресу не пам´ятаю. Сподіваюся,що з нею все добре, але хвилююсь.
КротоТо• 10 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Ще згадала одного. Сусід, в дитинстві разом гуляли у дворі. Застрелився дома у своїй ванній напередодні отримання звання майора. Тобто він знав, що завтра присвоєння. Він військовий був, тривалий час на донецькому напрямку. Але застрелився ще до лютого 2022. Хто зна, що там в нього на душі було