Советничаю тут• 10 сентября 2023
Вы знали людей-самоубийц
Я знала двоих, мужчина и женщина. Мужчина повесился, женщина отравилась....
Какие чувства у вас вызывают такие люди?
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
А мій однокласник колись прийшов до мене після того як його інша дівчинка послала, ми з ним стояли на загальному балконі, він жалівся, плакав, а потім застрибнув на перила балкону. Все сталося в долю секунди, не знаю як я зреагувала, але я смикнула його на себе. Пзд. Як згадаю, аж мурахи
А що зараз, ви спілкуєтесь?
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А що зараз, ви спілкуєтесь?
Написала вище. Ні.
220В• 10 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Знала. І лише один постійно погрожував накласти на себе руки. До сих пір не знають, чи він налякати хотів і перестарався, чи все таки скоїв що хотів. Зовні нормальна людина, спортсмен.
Дві інші взагалі були великим шоком для мене. Дуже товариські веселі люди. Один випускник, повісився прямо перед випускним.Батьки до сих пір не можуть від горя відійти. Чесно навіть важко з ними спілкуватися, бо завжди побачивши мене, вони згадують про свого сина. Ми жили поряд.
І співробітниця-красуня, душа колективу, мати двох малих дітей. Там взагалі і плани були і все інше. Чоловіка не було,і що сталося-невідомо.
Може її вбили і замаскували це під самогубство? А для поліції це краще- їм не потрібен зайвий ’висяк’
VitalinkaGL• 10 сентября 2023
Да,мой отец.
Мамина знакомая.
Оба повесились.
Никаких чувств не вызывают,про отца узнала лет через 5,все молчали,сказали инфаркт.
Это Только Их Выбор.
Мамина знакомая.
Оба повесились.
Это Только Их Выбор.
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Да, оставил 2х маленьких детей, младшему года не было и кредит на машину.
Еще и так запомнилось, выбросился он на годовщину нашей свадьбы с мужем.
Перед этим у всех хотел занять деньги на выплату этого кредита. В итоге кредит выплатил работодатель.
Из кредита
Дюйм оф о4ка• 10 сентября 2023
Когда старший был маленьким, гуляли компанией детской. Одна из мамочек из окна выбросилась. Но у нее скорее всего было какое-то расстройство психики давнее. Она периодически пила, лежала иногда в психиатрической клинике. Семья была очень небедной у неё, кстати. Просто болезнь
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я потім його уникала, хоча то типу друг мій був. Я ніколи нікому про це не розповідала. На нього довгий час була страшна злість, бо по суті він мене підставив нехило так. Потім через пару місяців канікули і на вересень місяць я переїхала з батьками в інший район і пішла в ліцей, а він в ПТУ. На тому наші дороги розійшлися і я не знаю що з ним і як він. Знаю що одружений і працював шахтарем.
Розумію ваші почуття. Ще й в такому юному віці взяти на себе такий тягар відповідальності. Я колись не від суїциду, але спасла свою подругу, зрозуміла,що в неї не вірус,а її дитяче захворювання, що дало важке ускладнення, вмзвпла швидку, вони відвезли нас в інфекцвонку, хоч я казала,що це нирки. В інфекцвонці плакала і благала лікаря вколоти їй щось для нирок і взяти негайно аналізи. Мене потім крвбасило довго, було страшно відчувати,що від тебе залежить життя.
ТебеОноНадось• 10 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я не відчуваю себе героєм, бо навіть через роки я в першу чергу злякалася за себе, як би егоїстично це не звучало. І образа на нього була саме через те, що він при мені хотів то зробити
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я також не відчуваю. Я тоді дуже злякалася, просто знаю,як це страшно.
Сундучок с каникулами• 10 сентября 2023
Да, знайома. Вчитель англ мови. Наші діти дружили. Зовні прекрасна сім´я. А насправді чоловік тиран, затюкав її, затовк, вбив мрії і будь які бажання. Втопилася жінка в свої 45. Ще б жила і жила якби пішла від чоловіка. Чоловік живе хоч би що, син дорослий теж.
Дуже шкода її. Все таки ми маємо думати про свою безсмертну душу, боротися і не здаватися... але їй добавили ще ці новомодні рейки і ’духовні практики’ з саморобними гуру. Паскудні шарлатани доконали жінку
Божа кульбабка• 10 сентября 2023
Знала . Сильные бесстрашные люди с ужасом в душе . Мой знакомый переписал всю недвижимость на родных , знал про заболевание и не захотел , чтоб они мучились с ним .
Честный человек был .
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Але я впевнена, що подумки він вам завжди дякує, за те, що не дали йому це зробити.
Сито для думок• 10 сентября 2023
Да, знала , 2 сестер и обе выбросились с балкона, с периодичностью ок.15 лет
Божа кульбабка• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Если это люди тяжелобольные и без шанса на выздоровления и с мучениями, то могу их понять. Все остальные для меня либо психически больные , либо слабаки.
Ага слабаки 🤦♀️..
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
В мене була подруга, Тато якої наклав на себе руки після того, як розпався радянський союз і він втратив роботу. Він займався електронікою для підводних човнів, був інженером.
Так от моя подруга постійно вже в дорослому віці переживала з цього приводу і не могла зрозуміти його вчинок, а ще ,здається , щось таке було і з мамою її батька. У подруги також я помічала такі моменти, коли вона впадала в стан не те,щоб депресії, а шукала в усьому якісь негативні моменти, в самому відношенні до життя був якийсь дуже негативний настрій. Я розуміла,що їй потрібна допомога, але я тоді народила дитину, час то бачитись не виходило. Якщо б я їй запропонувала звернутися до гарного психолога, вона б мене не зрозуміла, я навіть знала,яка була б її реакція. А 2 роки назад я втратила з нею зв´язок, вона зникла з усіх соцмереж, всі номери не працюють, навіть домашні. Поїхати до неї не можу,тому що була в неї дома пару разів, я навіть адресу не пам´ятаю. Сподіваюся,що з нею все добре, але хвилююсь.
Можливо вона виїхала?
english book• 10 сентября 2023
Ответ для220В
Все може бути. На роботі стандартно всіх опитали-чи може якись натяки були чи проблеми. Але все було добре. Залишили свій телефон-раптом хто щось згадає. Та і все...
Сундучок с каникулами• 10 сентября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Честный человек был .
Самогубство невиліковно хворих я розумію. Не хочуть страждань близьким і собі
Леди Г• 10 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Хорошо, что все таки огромное количество людей не так узко мыслит.
Чаклунка-ведунка• 10 сентября 2023
Мой одноклассник уже во взрослом возрасте выпрыгнул из балкона. Почему? Не знаю, жена, двое детей, младшему вроде около года-двух на тот момент было. В школе помню его весёлым, умным. С женой они поженились сразу после школы. Жаль его семью.
Ещё одногруппница была, кто-то рассказывал, что повесилась во дворе частного дома...что на самом деле было-неизвестно. Тоже весёлая, неунывающая девочка была...
Ничего о них не думаю. Чужая жизнь, чужие проблемы, что их сподвигло на такой поступок? Жаль всегда их семьи.
котопёс• 10 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я по работе сталкивалась иногда с женщиной, обычная вроде, ну нудновата немного. Прыгнула с крыши. Потом люди, хорошо ее знавшие рассказали, что у нее давно шизофрения. Она периодически пролечивалась, в тот раз не успела.
Поросенка• 10 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Він хоч віддячив вам за спасіння? Додік
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Можливо вона виїхала?
Сподіваюсь,що саме так, тому що мені тоді іноді здавалось,що це у них щось генетичне. Вона дуже важка людина,спілкуватися було неможливо, розуміла, що заряджаю її своїм відношенням до життя, але після спілкування була вижата,наче лимон, я тоді і віддалилася від неї, тому що не вважала ,що маю витрачати свою енергію на дорослу людину,якій потрібна допомога лікаря. Мене вистачало иаксімум на одну зустріч на рік. Я до того, що для мене такі риси характеру вважалися притаманними самогубцям. А тут читаю,що по людям майже було не помітно, що вони знаходяться в такому стані, що заподіяли собі смерть.
КошкинДом• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Капец
я думала, что только в глубокой депрессии и люди которые не видят смысла в жизни, могут такое сделать( лишить себя жизни), но из за проблем в семье
....значит за лёгким и весёлым человеком он скрывал свою проблему.
Если бы каждый лишал себя жизни из за спор в семье , то и мужчин бы не осталось.
Мои соболезнования...
....значит за лёгким и весёлым человеком он скрывал свою проблему. Если бы каждый лишал себя жизни из за спор в семье , то и мужчин бы не осталось.
Мои соболезнования...
Депресія проявляється по різному, дехто приховує її і на людях показують себе так, ніби в них все в житті як найкраще. Таким, нажаль, допомогти ще складніше, бо очевидних симптомів не видно
Снідаю авокадо• 10 сентября 2023
Донька мого вітчима. Спочатку порізала вени. Але її мати вчасно помітила довгу відсутність і встигла її врятувати. Але нажаль після виписки з лікарні вона довела до кінця своє діло ((((Стрибнула з 9 поверха. Їй було 17-18 років
Электричка• 10 сентября 2023
Є віддалені знайомі. І у батьків.
У тата співробітник на роботі повісився. Розпад союзу, завод великий. Майже всіх скоротили. Тато мій ще правав і мужчина цей, з паралельного цеху, був керівником. Знайшли, коли люди прийшли на роботу - повішеним.
У начальника з минулої роботи. Тесть на дачі повісився. Були всі вдома, жінка, діти і онуки. Вони всі в шоці були . Бо поведінка не видавала нічного подібного.
Чупокабра• 10 сентября 2023
Сусід мій повісився. Довгий час пив, ніде не працював. В той день не мав за що випити, пішов до жінки на роботу по гроші. Там вони посварилися, він прийшов до дому і повісився.
Мій малий тоді мав 5 років і часто заходив до нього. І в той день теж пішов і прибіг до мене і почав мене туди тягнути і казати, що там дядя дуже дивно лежить серед хати. Я відмовилася і не пішла, хоч малий довго просив. Знайшла його жінка, яка повернулась з роботи.
Квітка Миру• 10 сентября 2023
Знала двоих.
Один мой одноклассник, очень неблагополучный, несколько ходок в тюрьму, лет в 35 повесился.
Второй - совершенно нелепая смерть ребенка 10 лет. Жила с этой семьёй в одном доме. С виду и по отзывам ближайших соседей была совершенно нормальная семья. Как вспомню эти похороны - ужас! Под дом привезли гроб, много людей было. Об этом во многих новостях писали.
PORKA• 10 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Да, наш друг был всегда жизнерадостный, я не представляю как так можно притворяться перед всеми, и чтоб был такой камень на душе..
Ну никто не мог предположить, что он такое сделает.
К нему на похороны пришли более 500 человек, Вы представьте насколько он был хороший человек и как его все любили...
А я з косою• 10 сентября 2023
Когда 12 лет назад лежала в больнице, слышала звон стекла окна. Оказалось, то выпрыгнула девушка, которую привезли после ДТП. В аварии погиб ее отец или кто-то из близких, не помню, вот она и решилась....
Благо, был только 3 этаж и ее спасли