Маргарита и Мастер• 10 сентября 2023
Ким можна працювати без математики, логіки?
Дочка має певні неврологічні проблеми , є особливості пам´яті, розсіяність, математика, логіка, точні науки не даються. Любить малювати, читати, різне рукоділля, іноземні мови на хорошому рівні. Відповідальну і точну роботу їй довірити не можна , які напрямки можна пробувати з таким набором якостей? Може в когось є але дорослі діти з неврологією , чим в результаті займаються?
Результат:
вже голосів:
11 (47.83%)
Інше
7 (30.43%)
Результат
3 (13.04%)
Музей
2 (8.7%)
Бібліотека
ніколи такого не було• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Любить сидіти і таке щось робити , але це не означає, що дуже добре виходить
Соціальна робота?
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Соціальна робота?
Теж варіант
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мова не про це, для роботи в музеї чи бібліотеці не потрібен повний курс університету , досить нижчих ланок
Я працювала в бібліотеці і скажу Вам точно, що математика потрібна
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Для чого?
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Може складати книжки за відділами, робити каталоги , реєструвати, допомагати відвідувачам з різними питаннями і т.д. В музеї те саме - може впорядковувати різні відділи , займатися гідами
Ви ж написали, що вона розсіяна і не може в логіку. З такими навичками каталоги доведеться за нею переробляти і кожну розкладену нею книжку перепровіряти. Не додавайте людям роботи.
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну не настільки , щоб не скласти книги за алгоритмом
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Для чого?
В бібліотеці ведеться статистика щодо всього: відвідування, книговидача (в т.ч. за групами), книгозабезпеченість, проведення заходів тощо.
Математика потрібна на рівні дробів, пропорцій, рівнянь з одним-двома невідомими і відсотків. І банальна логіка, щоб потім в бібліотеку не навідалось КРУ.
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
За яким алгоритмом Ви розставляєте книги? А за яким алгоритмом ці ж книги будете шукати?Бібліотекарі не тільки розставляють книги. Про статистику я вже написала. Вони ще ведуть фонд, каталоги (де жодні алгоритми не діють і потрібна саме логіка), проводять масові заходи, ведуть індивідуальну роботу з читачами, ведуть соціальні мережі і сайт бібліотеки і дуже багато пишуть
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Я ж кажу , що кожен робить своє. Відвідувачі складають книги на спеціальні позики, працівники їх потім розставляють і слідкують за порядком. На будь-якому заході задіяно багато людей . Соц.мереді , сайт це знову ж таки інші люди
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це не інші люди. Це одна й та ж сама людина робить весь масив роботи в звичайній міській/районній бібліотеці.
У великих бібліотеках так само не вийде виконувати лише одну функцію розставляння книжок. Штатний розпис не передбачає таку халяву.
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Писала, що ми за кордоном ,де великий штат працівників
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не думаю, що буде велика різниця. Великий штат працівників ні про що не каже
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Розподіл обов´язків, тут ніхто не робить роботу за когось, чітко лише своє
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляtarveldy
Це ви так вирішили? У мого сина сенсорна алалія, вже потроху вчу, нема розуміння простору, але є поняття структури , композиції і геометрію розуміє , 9 років
Не розуміє геометрію зовсім
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляtarveldy
А ви? Наскільки ви розумієте геометрію?
Добре розумію, в свій час не раз перемагала в олімпіадах
...аяприкольная• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Звідки Ви це можете знати?
Та і звідки Вам відомо про обовʼязки кожного працівника?
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Звідки Ви це можете знати?
Працювала пару місяців і маю знайомих, які досі працюють . У Франції взагалі так прийнято, що кожен робить лише своє і більше нічого зайвого
Смешнюча• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Гроші рахує людина
Сдачу на экране выводят
Смешнюча• 10 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Кассир - это ответственная работа
В чем ответственность?
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
Сдачу на экране выводят
І що з того? Гроші рахує людина
Смешнюча• 10 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
І що з того? Гроші рахує людина
К вас дочь не у нет считать до 100?
Лялькодзьоб• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
В чем ответственность?
В том, что кассир несет ответственность за деньги, находящиеся в кассе
Смешнюча• 10 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Но от его работы особо ничего не зависит
Лялькодзьоб• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
К вас дочь не у нет считать до 100?
Ну вот я умею считать до ста, но при подсчете денег путаюсь
Смешнюча• 10 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
И кем работаете?
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
К вас дочь не у нет считать до 100?
Просто рахувати вміє, але у випадку з грошима це буде довго і не завжди правильно
Маргарита и Мастер
• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
Залежить чи він правильно візьме гроші, видасть здачу , проведе знижки та інші форми платежів