Маргарита и Мастер• 10 сентября 2023

Ким можна працювати без математики, логіки?

Дочка має певні неврологічні проблеми , є особливості пам´яті, розсіяність, математика, логіка, точні науки не даються. Любить малювати, читати, різне рукоділля, іноземні мови на хорошому рівні. Відповідальну і точну роботу їй довірити не можна , які напрямки можна пробувати з таким набором якостей? Може в когось є але дорослі діти з неврологією , чим в результаті займаються?
Результат:
вже голосів: 23
11 (47.83%) Інше
7 (30.43%) Результат
3 (13.04%) Музей
2 (8.7%) Бібліотека
Лялькодзьоб• 10 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
И кем работаете?
Никем

Смешнюча• 11 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Залежить чи він правильно візьме гроші, видасть здачу , проведе знижки та інші форми платежів
Ок, это работа конечно же намного сложнее работы хирурга, или программиста. Только избранные на нее могут пойти)
автор Маргарита и Мастер • 11 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
А до чого тут робота хірурга? Для роботи касиром потрібно дружити з арифметикою і швидко рахувати
Смешнюча• 11 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мне реально сложно на это ответить, если человек не может выдать сумму, указанную на экране, то это безнадежно
Ответ дляСмешнюча
Ні, це називається дискалькулія, тому просто потрібна робота без цифр і швидких підрахунків
Смешнюча• 11 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Если почитать тему, вам никакая профессия не нравится, все не получается
Ответ дляСмешнюча
Мені подобаються всі професії , але дочка об´єктивно не може займатися багатьма , це потрібно реально оцінювати. Звичайно вона могла б вивчитися в Україні за гроші на кого завгодно, але я проти таких методів

Лена Кор• 11 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Кондитер, повар, перукар.
А пропорции рецептов или краску в пропорциях смешать тоже не нужна математика?
Бабайко• 11 сентября 2023
Почитайте статті та ресурси, чим займаються люди з подібним діагнозом, чи є комм‘юніті де вони підтримують один одного, класи для навчання, програми менторста або стажування, там часто є й вакансії. Які курси в наявності неподалік.
Бабайко• 11 сентября 2023
Ответ дляMarmu
Автор, багато ким, що ви їй пенсіонерські професії приписали! Наш перекладач синхроніст бере за день 900 євро, один працює, 3 дітей і купив уже квартиру у Ніцці.
Ви точно не розумієте, що таке неврологія і обмеження. Професійна робота з мовою виснажує не менше математики та бере шалений ресурс уваги та зусиль. Багато аутистів, наприклад, мови реально знають, але працювати в рамках формальної роботи просто не можуть.
Бабайко• 11 сентября 2023
Садівник
Собачий грумер
Клерк в типографію
Телефонний оператор
tarveldy• 11 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Добре розумію, в свій час не раз перемагала в олімпіадах
Ви розумієте як єю користуватися у дизайні?
tarveldy• 11 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну так а що з нею? Бо хоч оті всі алалії і рас забирають певний ресурс, а з іншого боку дають якісь унікальні скіли, яких нема у нормотипічних людей
Ответ дляtarveldy
Ні, я не дизайнер, мені це не потрібно
Ответ дляtarveldy
Нема ніяких унікальних здібностей. Довго займалися , щоб вона могла виконувати в голові якісь арифметичні дії, зараз це робить, але думає довго. Загалом є розсіяність, погана пам´ять, швидка втома при розумовому навантаженні. З іншого боку вона дуже старанна , максимально виконає все, що доручили , але доручення мають бути чіткими, приємна зовнішність, так що з людьми може працювати
tarveldy• 12 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Схоже на мого з сенсорною алалією, але я більш вірю в свою дитину, і якраз потроху знайомлю з граф дизайном, це те що не потребує усного спілкування, бо з цим трабли
автор Маргарита и Мастер • 12 сентября 2023
Ответ дляtarveldy
З усним спілкуванням в неї якраз проблем нема