Чорт і Шо• 10 сентября 2023
Донька 17 років має бути самостійною?
Всім привіт, ситуація наступна- маю доньку 17 років, перший курс , до цього часу я не давала їй виконувати якісь обовʼязки по дому, мені якось шкода її, та й мені не тяжко займатися всіма хатніми справами. Я навіть одяг їй прасую зранку, чи як іде гуляти, завжди вранці готую їй сніданок, ввечері подаю вечерю , так як їмо ми в різний час, прибираю у неї в кімнаті майже завжди я, ще й нагадую гроші взяти як іде гуляти….. наче і все добре, але якщо мене дома немає - вона не буде собі готувати чи навіть гріти щось, буде жувати печиво чи щось типу того. За межами дому - вона повністю самостійна, перед університетом навчалася 2 роки в коледжі, я навіть не знала що вони там вчили, всі проблеми вона вирішувала сама - у школі памʼятаю постійно то збори, то вчитель пише за погані оцінки, то щось сталося. Та дороги в коледж займала годину, ніхто її не возив, сама, гроші дуже економно використовує, я змушую інколи щось купити , ніколи не вимагала нічого - на подарунок завжди просила книги, любить читати, не скажу що вона не готова до цього життя - просто саме дома я її продовжую опікати. Хотілося б почути- як у інших сімʼях , можливо щось візьму для себе.
Клептоманка• 10 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Вообще не обязательное умение в жизни.Это про борщ и пирожки.
++ головне вміння це вміти заробляти гроші .
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляМизимец
До чого тут обслуговуючий персонал?
Елементарно випрати власні речі та не жувати печиво, а собі ж їсти приготувати, - це не такі аж зашкварні речі, а звичайні базові побутові навички. Якими мають володіти і дівчата, і хлопці.
Им можно научиться за 15 минут
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я в 33 сварила борщ
Если бы не сварили вообще, ваша жизнь не изменилась бы ни в одну из сторон)
мистерЛяпсус• 10 сентября 2023
Ответ дляМизимец
До чого тут обслуговуючий персонал?
а зачем себе есть готовить, если и печенье подходит? я готовлю только детям. сама люблю есть одни бутерброды. максимум могу себе овощей нарезать к бутикам.
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Можно) только мотивации нет , если это не рутинная привычка и система)
Зачем это должно быть системой? Надо будет, научатся без проблем
Сижу_и_плачу• 10 сентября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
или не научатся, а потом темы - муж не может себе нагреть еды)
Ворую вкусняшки• 10 сентября 2023
Ответ дляПроработник
Ой жизнь заставит и борщи будет варить и пирожки печь. Не заморачивайтесь. Я до 18 лет понятия не имела как борщ готовить.
А я до 24, поки заміж не вийшла. А потім навчилась і все встигла, і наготуватись і напрасуватись. Всьому свій час.
Квітка папороті• 10 сентября 2023
Ну так вы ее так приучили. За пределами дома она понимает, что обслуживать ее не кому, а дома мама есть которая с радостью все делает, зачем ей напрягаться.
сказочное_Бали• 10 сентября 2023
Донька підліток, влітку я просила її готувати їжу, хоча би тричі на тиждень щось гаряче для всіх. Паста боллоньез, лазанья, раз навіть борщ зварила. Готує з 7 років, любить, часто на свята донці даруємо якусь техніку для кухні, або кулінарний мастер-клас. Я працюю, чоловік теж, мені себе теж часом шкода, діти в інтернеті, а я повинна всіх накормити, випрати одяг? З одягом так само, показала як користуваттсь пральною машиною і нема чистого одягу - ваші проблеми, ходіть в брудному. В суботу всі разом прибираємо. Якби не працювала, мабуть робила би більше хатніх справ, але моя зп вагома у бюджеті, тому так.
Ответ дляwoman Warrior
Не скажите) я всю жизнь думала, что так как готовит бабушка или мама мне не дано. Оказалось , что могу лучше всех) только возможности узнать это раньше не было. Не давали и выгоняли из кухни))
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну, поест холодной, не умрет
Сижу_и_плачу• 10 сентября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Ну, поест холодной, не умрет
ну так, а чего жалуются тогда жены?
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
ну так, а чего жалуются тогда жены?
Я не жалуюсь
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Затем, что любая система структурирует мозг ) и человек применяет навыки в любой сфере , для него нет страха и проблем не справится с задачей
Нет, это только расходует энергию на рутину
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Дано всем.
Вопрос только, насколько жизненно необходимым является тот или иной навык.
Бощ и пирожки( образно)-точно нет.
Творю чудеса• 10 сентября 2023
Якщо вам не важко готувати та прибирати то нехай все залишається так як є.
Можна починати поступово привчати доньку до домашніх обов´язків якщо ви переживаживаєте що донька виросте несамостійна.
Більшість моїх подруг та знайомих до 20-25 років нічого не робили з хатніх справ. Потім коли з´їхали від батьків поступово всьому навчилися.
Хоча моя одна подруга рік тому вийшла заміж і перший час була в шоці що потрібно постійно щось їсти готувати. Бо до 25 років вона взагалі нічого не готувала коли жила з батьками.
У мене зовсім інша ситуація була. Мама мене виховувала сама з роботи приходила пізно. Тому вже я вже з 6 років допомагала мамі готувати та прибирати. В 8 років могла сама борщ зварити і вимити підлогу.
Взагалі в кожній сім´ї по-різному, робіть так як зручно вам.
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Я спорить не собираюсь )
Ну, тогда бы все домохозяйки были бы мега успешными леди, после выхода на работу.
Розвідка Маші• 10 сентября 2023
Теж опікала свою доньку, домашніх обов´язків не було, зараз цьому навіть радію. Бо вступила до військового вузу, навчання дуже нелегке, режим дня напружений... і всі мамині донечки й синочки стали самостійними й відповідальними.
Ответ дляwoman Warrior
Дано всем.
Бощ и пирожки( образно)-точно нет.
Для меня да) я люблю готовить и могу почти все. Если захочу) Давиться печеньем = себя не уважать, потому что человек разумный может практически все и это не должно вызывать стресс
Весёлая морковка• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Вы примитивно рассуждаете)
Нет, это реалии жизни
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
И я умею.И могу почти все.И каким боком это может вызвать стресс.
Но не считаю. что именно этот тот навык, который в жизни очень выручит.
И не считаю его одим из самых важных.
Редиска Я• 10 сентября 2023
Ответ дляМизимец
До чого тут обслуговуючий персонал?
Я с вами согласна.
Я учу дочь готовить, убирать, гладить и т.д., в первую очередь, для нее самой. Это самые обычные навыки самообслуживания.
Вырастет, выйдет замуж. Захочет - будет готовить для семьи. Не захочет - не будет. Может быть муж будет готовить. Или доставка, или прислуга. А может быть и замуж выходить не захочет. Это уже ее дело.
Но в случае чего, элементарно обслужить, в первую очередь, себя она должна уметь.
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляРедиска Я
Я с вами согласна.
И вы реально думаете. что для себя одной она будет варить борщи, печь пирожки?
А еше любой рецепт в любое время и в любом возрасте можно взять в инете, если случается приступ ’хочу приготовить’
Так моя дочь делает в свои 12.
Но тратить на эту науку все время время-ни за что.
Так моя дочь делает в свои 12.
Ответ дляwoman Warrior
И не считаю его одим из самых важных.
А я считаю. Жизнь может повернуться так, что этот навык вас очень выручит в жизни. Человек должен уметь полностью себя обслужить и суметь выжить в нестандартных ситуациях. Может они никогда и не настанут и вы всю жизнь будете питаться в ресторанах и быт ваш закроет нанятый человек. Но так не всегда бывает)