Колишня муза• 11 сентября 2023
Яка бабушка хороша?
Декілька відповідей можно. Інше в комментарі.
Результат:
вже голосів:
217 (12.04%)
Доглядає, завжди, якщо треба
187 (10.38%)
Добра, балує
186 (10.32%)
Богато гуляє з внуками
176 (9.77%)
Смачно готує
155 (8.6%)
Розважає, весела
130 (7.21%)
Водить до школи, кружків
126 (6.99%)
Вчить готувати, прибирати, ін.
114 (6.33%)
Розвиває дитину
102 (5.66%)
Дає поради у житті
92 (5.11%)
Дарить подарунки
80 (4.44%)
Допомогає грошима
73 (4.05%)
Привчає до спорту
72 (4%)
Робить уроки разом
55 (3.05%)
Строга, привчає к порядку
37 (2.05%)
Вяже, ш"є для внуків
Перемелица• 11 сентября 2023
Моя свекруня - ’найкраща баба’))))) За 1,5 року війни ні разу не позвонила внучці... Оце ще бачились в січні 2022 року... Вона і сину своєму (моєму чоловіку) може по 2 місяці не звонити(((
В неї там внучок від дочки, нащо їй моя дитина(((( А від мене і малої - має і буде мати відповідне відношення!
Сіґеле-міґеле• 11 сентября 2023
я сама бабушка двойняшек (почти 5 лет), живем вместе только несколько месяцев. Балую их, если попросят, посижу с ними, кушать готовлю на семью и то не всегда. Все! Если спросит невестка совета, конечно отвечу, но сама не лезу, вот совсем. Мы неправильные свекруха и свекр, стараемся не отсвечивать).
Мэри Попкинс• 11 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
А чому ви так засмучуєтеся? Я не розумію.
Моя свекруха за 16 років 1 раз півдня сиділа з внуком. І подарунки було тільки 2, перший раз іграшку, другий раз гроші. Солодощі приносить. Останній раз була у нас на початку весни. Ще ми двічі заїжджали на півгодини. Всіх все влаштовує, стосунки прекрасні. Внук у неї один і більше не буде.
Жена сантехника• 11 сентября 2023
Зразу зрозуміло хто автор. Малода жінка, яка хоче, щоб свекруха (не мама) обслуговувала її дитину.
У у голові неї вже сформульвані претенхії до свекрухи.
Перемелица• 11 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я б хотіла, щоб у дочки були теплі відносини з бабусею... Але в свекрухи є любима доця з любимим внуком... Мені це трохи дико, бо моя мама нас з братом не ділила ніколи! І любов, і ласку, і увагу, і бамбулєй))) отримували порівну)))
А в свекрухи не так: мій чоловік недолюблений з дитинства. Він потрібен, коли треба вирішити якісь питання, найчастіше грошові. Він змирився і своєю сім’єю вважає нас з дочкою
. Ну вже є як є... За мною гріха немає, я ніколи не говорила поганого малій про бабу, навіть навпаки.
Сіґеле-міґеле• 11 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
хочет, что бы все свекровь делала, но претензий к невестке не имела. А так не бывает.
Киев_Елена• 11 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
Та яка займається собою, та має свої захоплення, і тільки на прохання посидіти з внуками.
Для бабушки как личности/женщины - хорошо, не спорю. Но для внуков бабушка которая занимается только собой - как-то никак, ну есть и есть. Душевности и теплоты в таких отношениях не будет
Ума Палата• 12 сентября 2023
Ответ дляКиев_Елена
А разве душевность и теплота зависит от количества проведенного времени с бабушкой?