Колишня муза• 11 сентября 2023

Яка бабушка хороша?

Декілька відповідей можно. Інше в комментарі.
Результат:
вже голосів: 1802
217 (12.04%) Доглядає, завжди, якщо треба
187 (10.38%) Добра, балує
186 (10.32%) Богато гуляє з внуками
176 (9.77%) Смачно готує
155 (8.6%) Розважає, весела
130 (7.21%) Водить до школи, кружків
126 (6.99%) Вчить готувати, прибирати, ін.
114 (6.33%) Розвиває дитину
102 (5.66%) Дає поради у житті
92 (5.11%) Дарить подарунки
80 (4.44%) Допомогає грошима
73 (4.05%) Привчає до спорту
72 (4%) Робить уроки разом
55 (3.05%) Строга, привчає к порядку
37 (2.05%) Вяже, ш"є для внуків
Губи до вух• 11 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мы свою отучили от огородов, это элементарно, просто перестать брать с огорода. Наша тоже была, все лучшее детям, витаминчики, с огородика нет, нет, это не наша история. Через два года ультиматума помогли ей продать дачу и купить квартиру. Она сейчас не нарадуется и говорит что была дурой, надо было раньше продать, а не загибаться на тех огородах
тоже иду по этому пути, но вижу, что у моих этот путь будет дольше. Отдыхать вообще не умеют.
Злюка-закусюка• 11 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Только так и поняла, я серьезно, пусть погниет но брать не будем. Она поняла что то количество выращенного на ее одну это не те масштабы, задумалась сама и этот дурдом с огородами закончился.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
Даже соответствуя почти всем этим пунктам, бабушка может встречаться с подругами, ходить в театр, ездить на отдых
Цікаво коли? Якщо потрібно і в школу відвести і їсти приготувати, зі школи забрати, погуляти ( багато) уроки повчити і спорт відвести. А, забула, ще ж і гроші потрібно заробити, бо дітям дотації потрібні.
Ластовиння• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Бабушка может быть уже на пенсии, владеть двумя квартирами и сдавать одну из них
Играю_на_кларнете• 11 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не все это понимают, увы.
Моя мама ’найдет’ куда всё применить. Не съедят ,так закруток наделают,а ещё компот и выпечку с фруктами . И брат у нее тоже дачу купил. Мне кажется это семейное у них🙈
И главное,здоровье у мамы так себе. То с ногой проблема, как сустав вылетает, пойдет к врачу. Или одна сторона немеет, прокалывает курс уколов, на капельницы ходит, на массажи . А потом идет на дачу 🤦🏼‍♀️
Краля-Галя• 11 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я така буду, так чекаю на онуків, а донька поки не планує. А я вже так хочу робити ці всі пункти, з любов‘ю 🙏🏻❤️
Всі бабусі так кажуть, а потім зливаються.
Mrs.Sexuality• 11 сентября 2023
в мене смачно готуэ та розважаэ й весела
Можу брикнути• 11 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Якщо бабуся була для доньки чи сина гарною мамою - то і погляди у неї і її дитини подібні. Немає там що виправляти. Ну а якщо невісточка тупа попалась, то що і онуків загробити, мовчати і не вчити нічому? Ось у мене знайома - півтора роки на груді висить малий, вже і гемоглобін впав, а вона не сильно заморочується, бо привчати дитину до нормального харчування - це напряг і важка праця. Типу - не хоче, ну і ладно, хай колись може захоче. А була б поряд нормальна мама чи свекруня - допомогли б і навчили. Бо інтернет вчить , що ГВ до п’яти років - це супер!
Ви так однобоко дивитесь на ситуацію. Різні покоління - різні погляди, і це цілком нормально. І нормально - адекватна дистанція без засовування довгих носів у чужі справи. А дорослі діти - це якраз чужа сім´я. І так, юридичну відповідальність за життя і здоров´я дітей несуть батьки, а не бабусі, навіть якщо вони супермудрі. Це здорова серарація.

Відкрию вам секрет - грудь вашої знайомої і її гемоглобін - її справа, а не ваша. І до чого тут мами зі свекрухами? Не уявляю, щоб я питала когось, коли мені годувати, а коли ні. Не може мама-пенсіонерка вирішувати питання тіла дорослої дочки та її дітей. Може, тоді ще в ліжко запросити? А що, хай проконсультує щодо подружнього сексу. Нормальна ж.
Можу брикнути• 11 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
У вас нік так личить до коментаря
ТочноБудет• 11 сентября 2023
Моих детей бабушки видели за пять лет три раза. Я бы любому пункту была рада
Моя бабушка жила рядом,но никогда к нам не приходила. К себе звала только если ей ремонт нужно сделать или телевизор купить
автор Колишня муза • 11 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
А третю подарувати дітям потрібно. Три як мінімум!
Пусин Кукин• 11 сентября 2023
Просто любить достаточно,до свекрови 2тыс км,до моей мамы 3 тыс . Обе прекрасные бабушки,внуки очень их любят. Мы просто счастливы что они живы и здоровы ,больше от них ничего не требуется
Ластовиння• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Нет
автор Колишня муза • 11 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
Нет
Так, якщо декілька дітей, треба кожному подарувати по квартирі.
Ластовиння• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Дочь (или кто-то из них) может жить с ней
автор Колишня муза • 11 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
Ні, тоді страждає особисте життя дітей.
Ось онуки можуть жити деякій час.
Ластовиння• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Ні, тоді страждає особисте життя дітей.
Ось онуки можуть жити деякій час.
Не всегда страдает
Бентливуман• 11 сентября 2023
Та, которая любит внуков
Барбаріска• 11 сентября 2023
хороша бабуся показує на своєму прикладі все
Свекруховна• 11 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути

До чого тут ліжко? Нащо перекручувати? Чого це раптом мама-пенсіонерка? По вашому 45-55 річні жінки всі тупі і з застарілими поглядами? До чого тут питання тіла доньки? Я мала на увазі пригодовування дитини.
Гемоглобін впав у дитини , а не в мами.
Ви аж он яка різнобока - одразу секс і поради про секс!
Золота орда• 11 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
Та яка займається собою, та має свої захоплення, і тільки на прохання посидіти з внуками.
С категории ´принеси-подай, иди.. занимайся собой, не мешай´🤣
Так это вам няню надо, которая за денежки))
Можу брикнути• 11 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Гемоглобін впав у дитини , а не в мами.
Ого, вас так зачепила ця тема.
Підходи до дитячого харчування дуже значно змінились, рекомендації педіатрів також. Тож так, бабусі, які своїх дітей народили 20+ років тому, часто просто не в курсі, як це все робиться зараз. Просто тому, що їхні діти були маленькими дуже давно, а не тому, що хтось тупий чи розумний.
Мова йде про непрохані поради. Навіть якщо бабуся вважає себе суперкомпетентною, своїх дітей вона вже виростила і вирішувати за онуків ніяк не може.
Інша справа, коли дорослі діти питають порад. Тоді будь ласка, можна поділитись досвідом.
А на сьогодні я як мама значно компетентніша, ніж моя мама і моя свекруха, бо ми в наш час маємо доступ до величезного масиву інформації, якого не мали наші батьки. Ось вам приклад: моїй мамі педіатр радив мастити пустушку медом для новонародженої дитини - а сьогодні ми знаємо, що це небезпечно через ризик ботулізму і до певного віку мед дітям не даємо.

Гемоглобін дитини так само стосується лише дитини і батьків, а не чужих людей. До чого там ви?
Куколка-мяуколка• 11 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
ага
иработкть бесплатной домработницей/няней у деточек
у таком случае ей лучше на шри ланку уехать на заработанное и там заниматтся пешим теризмом и фотографией)
Я в дамках• 11 сентября 2023
Куколка-мяуколка• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
якось люди так дивно реагують на банальне опитування =) можливо для вашої дочки ідеальною буде бабуся, яка взагалі не буде до них заходити. що вам до якихось фантазій

мені 43 роки. якби мені хтось сказав, щоб я залишила свою роботу, жила з дітьми і внуками в великому будинку і ні про що не парилась, я б з радістю. Вставала зранку коли хочу, готувала щось смачненьке інколи, займалась би розвитком дітей.
минуточку
як це коли хочу? сніданок дитині та відвести її в садок/ школу
прибрати та приготувати свіженький обід
забрати погодувати і ведвести на гуртки
там почеуати
потім уроки вґповчити шити пртбирати ребустґи кнтжки вкласти спати
потім одяг на завтра готувати)
40ка• 11 сентября 2023
Бажаю всім бабусям на старості багато грошей і курортів, а внуки тільки на свята погратися
Ластовиння• 11 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
ага
Может, нет
Весотехник• 11 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не все это понимают, увы.
Для моєї мами дача - це порятунок при схожих проблемах. Коли нема дачі, її рух - це похід по магазинах, базарах і прогулянка в парту. А так, більшість дня - це лежання перед телевізором.
А коли сезон дачі - вона оживає, хоч і упахується там знатно. Постійно на свіжому повітрі і постійний рух їй однозначно на користь, по здоров´ю з її суглобами і болями
Кусюче сонечко• 11 сентября 2023
У меня никакой нет.
Кусюче сонечко• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В відповідях не бабуся а якась домогосподарка чи нянька, яка ще й грошенят повинна підкідувати. 🤦🏻‍♀️
Это новый вид: спонсоро-нянька.