ivanka1950• 11 сентября 2023

Девочки медики что слышали по поводу военного учета

Что то новое может появилось. Пишут что если ты получил образование до этого закона и не стоял на учёте то до 2026 года можешь не становится.
Девочки я в депрессии. Я не хочу ехать никуда но в то же время мне страшно оставаться здесь
evgeniiya• 11 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
знакомая в субботу выезжала в Венгрию и спросила у наших пограничников за учёт женщин с 01.10( она медик),сказали,чтобы не переживала вроде бы не будет такого как с мужчинами.
Но а там посмотрим
Я читала, что выезд запретят мобилизованным. Остальные просто должны стать на учет

Мимо_шла• 11 сентября 2023
Ответ дляevgeniiya
Вот ей как-то так объяснили, что в целом ничего не поменяется и она и дальше сможет ездить
Леска• 11 сентября 2023
Ответ дляMellisa
В законе про военное положение написано, что все военнообязанные не могут покидать Украину , пол не указан как-бы.
Тепер лишилося з´ясувати чи проголошено військовий стан в Україні

Бо чесно мені не зрозумілі маніпуляції щодо того що ви написали і скріна нижче.
Якщо є закон то що ще має затверджувати кабмін?
Леска• 11 сентября 2023
Ответ дляMellisa
Знайшла
6) встановлювати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, особливий режим в’їзду і виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів;
Alex_Kri• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Знайшла
Конкретики нет нигде. Юристы пока не могут найти запрет выезд мужчинам на законодательном уровне, а никто выезжать им не разрешает
Леска• 11 сентября 2023
По закону про військ облік
. Громадяни України мають право на заміну виконання військового обов´язку альтернативною (невійськовою) службою згідно з Конституцією України та Законом України «Про альтернативну
(невійськову) службу».
Еленка14• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеска

Півтора року війни, а ви досі не знаєте, чи введено військовий стан в країні?

КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Зареєструвались тиждень тому і кожного дня одна і та ж тема...
Звідки ви такі, тролі недолугі, беретесь? Фантазії 0.

По темі - для медиків нічого не змінилось - всі і так на обліку після отримання диплому, виїжджати закордон можуть, мобілізувати медиків насильно не можуть, на фронт тільки по контракту. Максимум, якщо не працюєте, можуть запропонувати роботу, але можна відмовитись.
КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Ага )) и паспорт взять.
Ну и сразу вещи в рюкзачке на всякий случай
Дурню пишете.
Уявіть собі, медиків після початку війни викликали повістками так само, як і чоловіків. І так, ходили з паспортом і воєнним квитком на звірку даних.
Нікого нікуди не загребли, жінок медиків мобілізують тільки за згодою, на фронт тільки добровільно по контракту.
За кордон виїжджати можна.
Так що нефіг матрьошкінське іпсо розганяти.
КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Ответ дляivanka1950
Что в воинкомата скажут. Ничего вы же знаете.
Удалено администрацией...
КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Ответ дляce
Я не понимаю вроде медики сразу становятся на учет, у меня подруга врач, работает врачом всю жизнь так она сразу становилась на учет, ещё после мединститута
Так і є, медики всі і так на обліку, але ви ж розумієте, матрьошки іпсо розганяють, на бояришник копійка сама себе не заробить...
КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Треба оформлювати спец дозволи для тих хто вже на обліку.
Не треба.
Дозвіл потрібен тільки тим, хто на ’броні’, бо можуть її зняти. Але навіть без ’броні’ мобілізувати жінку-медика, а тим більше відправити на фронт, її не можуть.
Це пояснення особисто мені надав наш воєнком, коли я на звірку даних ходила.
КлаваЧерепиця• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Чоловіки на обліку взагалі зась, лише по спец документам та й жінки на обліку-також.
Медики без броні без проблем виїжджають, баз немає, і хз коли будуть.
Леска• 11 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В них там кожен день різні ,,покази,,
Леска• 11 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Не треба.
Ви ж розумієте що сьогодні пояснення одне, завтра придумають інше.
В будь якому разі там краще не світитися.
L-i-s-a-92af• 11 сентября 2023
Ответ дляivanka1950
А если меня эта тема беспокоит? Вот меня не беспокоит тема про то кто что съел и т.д памперсы пеленки куда пойти на выходных. Что мне надо у кого то спросить что мне писать????
Вы медработник?
Они ВСЕГДА стояли на военном учете: и мужчины,и женщины.
Нина____• 11 сентября 2023
Ответ дляivanka1950
Зачем Вы оправдываетесь? Игнорируйте. Меня, например, тоже волнует эта тема. Не так остро, как настоящих медиков, но всё же...
автор ivanka1950 • 11 сентября 2023
Ответ дляНина____
А вы медик
Nova LALI• 11 сентября 2023
Женщинам-медикам, которые не станут на военный учет без уважительных причин, грозит штраф от 850 до 1700 грн.

При повторном нарушении — уголовная ответственность.