Багиня• 11 сентября 2023
Дитячий годинник?
Які марки хороші з гарним дизайном для хлопчика 6 років? Ціна до 100 євро, дивлюся ice watch, але нічого не знаю про виробника, поділіться відгуками
Тушьмушьнюшь• 11 сентября 2023
Мені теж потрібно,в них є функція дзвінка чи ні, а то я взагалі не розбираюсь
Багиня
• 11 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не цікавилася , мені додаткові функції не принципові, син хоче просто годинник з гарним дизайном
Багиня
• 11 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Как показала практика: покупайте дешевые часы.
Вже купила якусь фігню за 10 євро, через тиждень тріснув ремінець , не хочеться знову таких сюрпризів
Тушьмушьнюшь• 11 сентября 2023
Ответ дляБагиня
Ааа,зрозуміла, якщо вам функції не важливі купіть на Аліку якісь прикольні.
Моїй доньці 5років,то тих годинників штук 5.- дуже швидко набридає, не зручно завжди щось на руці
Багиня
• 11 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Хочу саме якісний , син любить гарні речі , бережно ставиться і переживає, коли щось зламалося