Телепузик• 11 сентября 2023

Дівчата, пораднички, ви найкращі і +++ в карму тій, хто допоможе знайти!)

Тільки що побачила в одній з тем футболку і штанці Зара, і зрозуміла, що вони мені вкрай необхідні!
От прям дуже.
На польскій Зарі їх вже немає, може хтось бачив, де їх можна ще купити онлайн в розмірі С?
Офлайн магазина немає((
Сонечки, красунечки, Шерлокхолмсочки дорогенькі, ну хелп мі!)
Купа плюсиків в карму і звання найкращої Порадниці тій, хто допоможе знайти костюм!)
Я в дамках• 11 сентября 2023
Іспанську Зару подивіться.

автор Телепузик • 11 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Іспанську Зару подивіться.
Та от шукаю якраз, поки що не знайшла(
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября 2023
https://www.zara.com/pt/pt/calcas-de-felpa-com-efe...

https://www.zara.com/pt/pt/sweatshirt-manga-curta-...
автор Телепузик • 11 сентября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка

Дякую, Ви найкраща!!
Можете їсти тістечка і не поправитесь, посмішка у вас найкрасивіша і кінчики не посічені!)
Побігла посередника шукати)
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября 2023
Ответ дляТелепузик
Дякую, Ви найкраща!!
Побігла посередника шукати)
😄🌸🌼🌺
Давно без алко• 11 сентября 2023
Ответ дляТелепузик
Дякую, Ви найкраща!!
Побігла посередника шукати)
Ну вас в баню автор. Тепер і мені треба
автор Телепузик • 11 сентября 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну вас в баню автор. Тепер і мені треба
Там ще світшот з довгими рукавами і шорти є, шикарний комплект получається)