Нематрьошка• 11 сентября 2023

Как вам ботинки?

Или лучше просто черные?
Нульовий сантиметр• 11 сентября 2023
Ответ дляНематрьошка
Они размер в размер идут? Или лучше на размер больше брать? Или от модели зависит?
Я якось брала по розмірній сітці на ансвері, вгадала, в мене 39. Вони однозначно тверді, тому потрібно, щоб ідеально сіли і не великі, бо будуть зморшки.

Семенівни сусідка• 11 сентября 2023
Ответ дляНематрьошка
Или все таки черные?)
Чорні - класика. Їх онучка ваша зі скрині дістане і буде носити) А перші набриднуть за два роки. Ну, мені б набридли)
Муууумие• 12 сентября 2023
черные не интересно