Хропочка з гривкою• 11 сентября 2023

у якій країні актуальна професія швачки? аби достойно оплачували

і на конвеєрі не раб, а комфортні умови, як до людини щоб і з повагою. чи це взагалі заледве як не за уборщицю вважають швачок?
автор Хропочка з гривкою • 11 сентября 2023
Ответ дляElani
Вам диплом ПТУ надо будет чтоб остаться потом навсегда в стране по программе
у мене є із пту диплом, кваліфікованого робітника. але не по кравецькій справі(
дякую що сказали, зараз буду шукати куди влаштуватись аби отримати диплом..
Ласунка• 11 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
я курси кройки і шиття закінчила. так що конструюю речі і шию для себе тільки поки. досвід наробляю...а потім хочу чогось більшого вже. але диплому навіть із пту нема...тільки курси
Автор, шейте себе очень интересную одежду и ходите в ней, у вас начнут спрашивать где берете) и вуаля... шьете на заказ
Ответ дляЛасунка
я поступово прийду до цього) поки тільки звичайний крій відшиваю, щоб досвід був взагалі для себе..бо я тільки рік як навчалась ..і то цей рік тяжким був із цими вимкненнями світла і обстрілами..що взимку взагалі не шила нічого..жах короче, але я на шляху до кращого...сподіваюсь)
Пасхальний тролік• 11 сентября 2023
В багатьох. Важливо якого рівня ви швачка.
Фрекен бок• 11 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
яке село? цікаво..які села в Італії..такі як у нас чи ні
Кому як. Хто з невеличких містечок-тому рай, для мене сум, бо я з мегаполісу.
Оле Лукойе• 11 сентября 2023
Ответ дляzara-dara
В Чехії давно за просто так не платять. Колись взагалі норми не було
у нас 15 років тому була нарма 10 виробів на годину, зараз 25 виробів на годину
бажаючих працювати вистачає.
тому не вірю що платять тим хто робить і без норми.
На фабриці де я працювала, хто робив норму і більше зарплата була на 50-60% відсотків більша ніж і тих хто не виконував норму.
Я не добиваюсь, щоб ви мені вірили, мені все одно
zara-dara• 12 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
ок
але і не розповсюджуйте фантастику