Стриптизерка• 11 сентября 2023

при наявності 3 дітей гарантовано батька не призвуть?

Сьогодні спілкувалася з юристом, каже що це міжнародний порядок, батько який має 3 дітей - багатодітний, тому його точно не заберуть (хіба сам батько цього бажає). Хто що чув? Чи можливо це не правда ? Можливо тут є люди , які знають закони, у яких випадках це може не працювати? Коли не буде кого вже забирати ? Створила опитування: Чи може змінитися щось , стосовно цієї категорії чоловіків?
Результат:
вже голосів: 96
44 (45.83%) Можуть змінити при потребі
25 (26.04%) Незнаю
16 (16.67%) Це незаконно 100% не призвуть
11 (11.46%) 3 дітей взагалі не гарантія
Баба_Воля• 11 сентября 2023
В цій державі я вже нічому не здивуюсь

Кумедна• 11 сентября 2023
ну в раше по моему изменили и теперь не призывают если 5 детей
что нашим мешает так сделать?
Яичница с беконом• 11 сентября 2023
Может быть все что угодно
ТихоЯ• 11 сентября 2023
Якщо в нього контракт (він військовий) то той закон на нього не поширюється
Та і вже гулають слухи що хочуть тільки якщо 4-ро+ не призивати
Salsa-24da• 11 сентября 2023
Сьогодні це так, як буде завтра - не відомо.
Який міжнародний порядок, ваша юрист не казала.
Бо я шось вперше чую?
Голова колгоспу• 11 сентября 2023
Ви б ще на кавовій гущі поворожили. Невже ліньки відкрити ЗУ ’Про мобілізацію на мобілізаційну підготовку’? Він не такий великий.
Невгамовна• 11 сентября 2023
А кто должен за вашу семью воевать?
Я за призыв многодетных!!!

ТихоЯ• 11 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
В цій державі я вже нічому не здивуюсь
Ви ще тут?
Бігом в процвітаючий запорєбрік
тяжкаялюдина• 11 сентября 2023
У меня такое чувство, что скоро всех призывать начнут, и мужчин и женщие, и годных и не годных... Зе сказал, что он готов к долгой войне, а нас никто и спрашивать не будет.
Не їм після шостої• 11 сентября 2023
У нас за багатодітними спокійно бігають,виловлюють.
І вже не одного відправили на війну
Лупаю цю скелю• 11 сентября 2023
В мене багато знайомих з 3-ма дітьми, нікого ще не мобілізували. Деякі регулярно їздять закордон
Голова колгоспу• 11 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Бо я шось вперше чую?
І я вперше. Хоча я магістр права з 15-річним досвідом практичної роботи і адвокатським свідоцтвом).
Kidstaff Bot• 11 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
BLUE_SKY• 11 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
А кто должен за вашу семью воевать?
Я за призыв многодетных!!!
вместе сдетьми уже давайте
сладкий_ноябрь• 11 сентября 2023
Я не розумію чим так сильно відрізняється батько трьох дітей від батька двох?
Чи в тих двох не болить за батька і ті двоє батька люблять менше?
РойЛеля• 11 сентября 2023
Ну як не буде вже кого забирати, то хто має піти?!
Не дай Боже на пару років війна, то все може бути.
А взагалі я не вітаю цього що батько 2 дітям не треба, а 3 обов´язково треба. На вік зважали б дітей чи як.
Мутна і бісяча ця тема з багатодітністю і призивом
Елена1265• 11 сентября 2023
На данный момент у них отсрочка. А внесут поправку в будущем или нет - кто же это знать может?
РойЛеля• 11 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Отож! З язика зірвали
lovalova• 11 сентября 2023
Я ніколи не зрозумію, мабуть, чому як 3 чи більше дітей, то згідно закону їм потрібен живий батько, а двом чи одному виходить що ні?!

hrushyk• 11 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Згодна повністю
Santa_n• 11 сентября 2023
Якщо хоч одному з дітей виповнилося 18, все змінюється
BLUE_SKY• 11 сентября 2023
Ответ дляlovalova
а что призыв в армию автоматически смерть означает по вашему?
троих детей сложнее содержать и растить минимум на треть чем двоих
Леска• 11 сентября 2023
Зараз не заберуть, змінять закони і може бути все що завгодно.
Наприклад як були обмежено придатні , тепер хочуть зробити придатний або непридатний чи як намагалися розширити список споріднених спеціальностей для обліку жінок
ТайТаке• 11 сентября 2023
Автор, вы думаете беременеть срочно или нет?
_Galina_Viktorovna• 11 сентября 2023
Ответ дляlovalova
Ось таке цинічне у нас законодавство. Вважається, що двох дітей жінка сама зможе прогодувати, а трьох - ні, витрати частково ляжуть на державу. Тому й не мобілізують батька трьох і більше дітей. Чиста математика. Мене теж бісить такий підхід.
nenatasha• 11 сентября 2023
це лише питання часу, коли почнуть і батьків 3-х дітей мобілізувати
ТайТаке• 11 сентября 2023
🐝🐝🐝 - 🍯

lovalova• 11 сентября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
очевидно, що ви відноситесь до цієї категорії (3+), інакше ви б пройшли мимо, як то кажуть. зараз і одного важко ростити у наших реаліях. і чи батько однієї дитини не заслуговує бути поряд і брати участь у її вихованні? наклепати дітей великого розуму не потрібно, якщо вже народжувати багато, то потрібно як мінімум розраховувати що ти зможеш поставити на ноги цих дітей, щоб тоді не плакатися як їх важко ростити і чекати допомоги від держави.
Мелитрисса• 11 сентября 2023
Я считаю что в нашей стране возможно все, при необходимости отменят все брони и отсрочки.
Клементина• 11 сентября 2023
Що ще за міжнародний порядок такий?
Вперше чую. Якщо такий є, то десь там в арабських країнах взагалі нікого не заберуть, бо там в усіх по троє і більше) ) .

Ну і мене також бісить несправедливість: чому батько двох дітей має воювати і за себе і за багатодітного.
А коли не дай Боже вбивають, то найбільше мені жалко молодих хлопців в яких ще дітей немає. Бо вони загинули і навіть лишити по собі в цьому світі нікого не встигли