Девальвация• 11 сентября 2023

Дівчата, що буде дарувати вашим чоловікам на день захисника?

Santa_n• 11 сентября 2023
Нічого

Б´ю байдики• 11 сентября 2023
Ничего. Он у меня не служил.
Like-995b• 11 сентября 2023
Ничего , кроме ДР не обмениваемся подарками
Полюю на дрони• 11 сентября 2023
Донати реальним захисникам.
Криниця щастя• 11 сентября 2023
Тим, хто зараз на передовій,я думаю,не до подарунків. А решті мужчин подарунки точно недоречні
Гжегож Бженчишчикевич• 11 сентября 2023
Ничего, дарю только на ДР и НГ.
Я_канеша_извиняюсь• 11 сентября 2023
Ничего. Донат на ЗСУ. Подарки друг другу не покупаем и так, всё покупается по мере надобности
руки_Крюги• 11 сентября 2023
А чого чоловікам? День захисників і захисниць України.
Ермолайчик• 11 сентября 2023
Мій чоловік не військовий, тому нічого.

Кондуктор троллейбуса• 11 сентября 2023
Нічого, бо в мене вже немає чоловіка завдяки русні😠 щоб їх сук шарова молнія вразила всіх, абсолютно до одного тварюк😠😭 пробачте, я досі на емоціях😭 бо не можу усвідомити що мого чоловіка більше немає😭
Криниця щастя• 11 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Боже, я Вас обіймаю.. прийміть співчуття
ДинамоКит• 11 сентября 2023
У моего день захистника 6 декабря, день украинской армии, 14 октября он не понимает.
Федорино Горе• 11 сентября 2023
Зараз з 14 на 1 перенесли, хіба ні?
Пешеходик• 11 сентября 2023
Футболку та пам´ятну монету ’Воєнна розвідка України’
Пешеходик• 11 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Щирі співчуття!
Кондуктор троллейбуса• 11 сентября 2023
Ответ дляПешеходик
Щирі співчуття!
Дякую Вам😘😥
Я_канеша_извиняюсь• 11 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Больше года нет друга и до сих пор непонятно как это принять, я уже молчу про то как его жене, родителям, сестре
Некомильфо• 11 сентября 2023
по-перше, це день захисників та захисниць, таку свято має офіційну назву.
по-друге, для чого в цей день подарунки. ви на день конституції чи незалежності даруєте чоловіку щось?
Кондуктор троллейбуса• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Очень тяжело 😭 я утраты близких, никому никогда не пожелаю теперь пережить, а по правде сказать, даже злейшему врагу, потому что, это реально больно, когда душа разрывается на части, а сердце кровоточит от раны и заживить эту потерю не удаётся ни как😭😭😭

Ласую колобками• 11 сентября 2023
Ответ дляПешеходик
Где монету купить можно?
Пешеходик• 11 сентября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Где монету купить можно?
В интернете есть много предложений
Столічна штучка• 12 сентября 2023
Ничего. Он не служит.