11 сентября 2023

Подруга не хоче дітей, не хоче народжувати, хоче жити для себе і свого чоловіка

А часікі тікають, час плине…їй 37 років вже… Як її врозумити? Шкода що людина пропадає, проживає безтолкове життя
2 18 29
Ермолайчик 11 сентября 2023
Навіщо? Це її вибір
Ежеви4ка 11 сентября 2023
То хай не народжує, як не хоче, ви до чого?
Seehund 11 сентября 2023
Зачем? Не всем нужно материнство.
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Навіщо? Це її вибір
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
6 3 13
Ксенияяяяя 11 сентября 2023
Як би ще Вас врозумити жити своїм життям, щоб не пропадали, заглядаючи у чужі вікна?
Ермолайчик 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
Ну їй же не 5 років. Розуміє все прекрасно. Не чіпайте людину
соняшка 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
тоді павліка у катюшки відіб´є
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Зачем? Не всем нужно материнство.
Але ж чоловікові треба буде дітей… всім чоловікам потрібні дітки… А вона лишиться на старість одна…шкода дівчину
5 5 13
Nastja-70 11 сентября 2023
Займитесь своей семьёй и не лезьте в чужую.
Просто я 11 сентября 2023
А вам то шо? Главное шо у Катюшки с Павликом вже есть дитятко.
Seehund 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж чоловікові треба буде дітей… всім чоловікам потрібні дітки… А вона лишиться на старість одна…шкода дівчину
Да прямо таки, для большинства мужчин дети -это лишние хлопоты.
Irina898989 11 сентября 2023
НЕ Ваше дело вообще то это,,,,,,
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Да прямо таки, для большинства мужчин дети -это лишние хлопоты.
Діти це гордість чоловіків🤷‍♀️
13 2
vse horosho 11 сентября 2023
А мне как-то жальче детей, которые родились, а родителям не нужны. Потому что рожали их из таких соображений, чтоб часики не тикали.
helena81 11 сентября 2023
Чего вы решили , что муж бросит, может это их общее решение не иметь детей, а может не могут, но не хотят это озвучивать всем.Ситуация разные и выбор у каждого свой в жизни.
Vita_Nikita 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
Может Вы не будете лезть в чужую жизнь,раз Вы подруга.Вы не думали,что мужа все устраивает?
Did Panas 11 сентября 2023
Як там Павлік?
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляVita_Nikita
Может Вы не будете лезть в чужую жизнь,раз Вы подруга.Вы не думали,что мужа все устраивает?
Він нормальний чоловік. Як це може його влаштовувати?
Калиопа 11 сентября 2023
А мені шкода дітей, які народжуються у сім´ях, де їх не хотіли, а лише щоб чоловік не пішов і що люди скажуть.
А не мати дітей це нормально, так само як і мати.
7 1
oboeva 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
не сама,с вами
3 1
Vita_Nikita 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Він нормальний чоловік. Як це може його влаштовувати?
Вот так...У меня 2пары есть,им уже за 50 и о детях не задумывались,т.е.категорическое ’Нет’.Вы бы сами лучше старались,а от других отстали))
princess of wonderland 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Він нормальний чоловік. Як це може його влаштовувати?
Ви дійсно вважаєте, що всім чоловікам потрібні діти? Скільки вам років? Вони прям мріють міняти памперси, витирати гівно та бігати з пляшечкою. Чоловік зазвичай хоче родину, продовження роду, при цьому в його уявленні це забота якраз жінки, при тому якщо щось не виходить то це жінка бігає здає аналізи свої і чоловіка таскає. Дуже рідко чоловік буде рипатися. Залиште подругу в спокої а то як ви пишете так і проживете пусте життя. В неї є чоловік, дозріє народить
Афри 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Він нормальний чоловік. Як це може його влаштовувати?
Вас уже муж подруги беспокоит? А как же Павлик?
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляАфри
Вас уже муж подруги беспокоит? А как же Павлик?
До чого тут Павлік?
Color never seen before 11 сентября 2023
Народіть замість неї. Закрийте борг до всесвіту і буде ок. Бо ви так переживаєте що аж спати не можете
princess of wonderland 11 сентября 2023
Ответ дляАфри
Вас уже муж подруги беспокоит? А как же Павлик?
Так, Павлік мабуть почуває себе покинутим поки автор вирішує чужі проблеми. А роки йдуть, і він їй зраду не пробачить
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляColor never seen before
Народіть замість неї. Закрийте борг до всесвіту і буде ок. Бо ви так переживаєте що аж спати не можете
В мене вже є троє
lisulya 11 сентября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Шкода їі. Чоловік її кине і що тоді? Сама залишиться
В смысле? А на ребенке можно всю жизнь висеть?
Ирина-bbd0 11 сентября 2023
Правильно делает.живёт жизнь как считает нужным.а не как у кого-то в голове тикают шаблоны длинноносые
автор Милая девочка Лиза 11 сентября 2023
Ответ дляlisulya
В смысле? А на ребенке можно всю жизнь висеть?
Що Ви маєте на увазі? Вони кохають одне одного, в них гарна пара, є повага. Але ж чоловіку рано чи пізно захочеться діток