Садова гойдалка• 11 сентября 2023

Вам нравилось быть беременной?

Я всю беременность была с советчицей. Много получила советов полезных.
Сейчас ребёночку уже 4 месяца и сравнивая прошлый сентябрь и этот я понимаю, что беременной быть мне не понравилось.

Беременность, по сравнению с теми, кто на сохранениях лежал, была легкая.
Только первый месяц токсикоза и последние 4 месяца беспрерывной изжоги и отёков)
Но блин, как же сейчас приятно быть гибкой) поднимать что хочу, нагибаться, изжоги этой ужасной не ощущать)

Было чувство, что из меня забирают все и пьют из трубочки моё здоровье))

А вам приятно было быть беременной?
Детские_Будут?• 11 сентября 2023
Аналогічно. Теж малюку 4 місяці.

КошкинДом• 11 сентября 2023
Ні, я і так постійно до себе прислухаюсь, а то взагалі...
Хоча, якщо порівнювати з першим роком дитини, то краще вагітною, бо період до року ( обидва рази) я взагалі погано памʼятаю :( ніяких мімішностей, моментів, посмішок...я взагалі не памʼятаю, бо я не спала майже. Фази глибокого сну не було взагалі і кукуха поїхала, хотілось тільки вийти у віконце. Мабуть, памʼять стерла цей період.
Sunrise23• 11 сентября 2023
Да, очень) С теплотой вспоминаю свое состояние, хотя беременность была сложной
dulenok• 11 сентября 2023
Мне было одинаково...разве что на животе спать не могла. А в остальном носилась аки бегун по всему городу
Тут как тут• 11 сентября 2023
Як це взагалі може подобатися ?
Витворунка• 11 сентября 2023
і так і ні ) Подобалось бо чекали дитину, моя вагітність була перша в родині, на той час ні моя сестра ні брат чоловіка ще не були одруженими. Тому я була в ценрі уваги )
Не подобалось - токсикоз до 12-го тижня, постійне відчуття голоду, болі в попереку (вилізли всі минулі травми спини), на останніх місяцях майже не могла нормально дихати - в мене астма, єнфізема + плод підпирав легені, і терапевт в ротдомі казала що будем викликать штучні пологи бо я не дохожу до 9-го місяця.
Але не дивлячись на все була доволі рухлива і єнергійна, чорти носили по всьому місту )) не могла всидіти вдома
КоКоКоКоКоКо...• 11 сентября 2023
найжахливіший період в моєму житті. гормональні качелі, срака щитовидці, симфізит з 4 місяця (ні труси вдягнути, ні перевернутися), постійні закрепи, печія і вишенька на торті +30кг.
Аnnеt• 11 сентября 2023
токсикоз, изжога, судороги, опухшие ноги...
нравилось где-то с 4-го по 7-й месяц.
Аnnеt• 11 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
у меня было +25. но потом за год всё ушло.

Кава з адреналіном• 11 сентября 2023
Ні,ні і нііі.Набрала 6кг за 22 тижні.Вага зараз 60кг,відчуття ніби 160.Як бочка,ні нагнутися по людськи,нічого.Як колода.Токсикоз був,спала постійно,слабкість,сонливість.Жах.Талія як балія.В жару отікаю.Груди як відра,були розмір А.Ну ж прекрасно.
Ооой ще трохи і все…мій пологовий зачиняється назавжди.
Играю_на_кларнете• 11 сентября 2023
Нет
Лукава Кішка• 11 сентября 2023
Кайфовала все девять месяцев. Через месяц после родов сказала ,,Хочу еще,,!
Мадам Подлинник• 12 сентября 2023
Да! Лучшее время жизни! Супер!
Токсикоза не было, отеков не было. Судорог не было.
Кубик Рубика• 12 сентября 2023
Не очень. Я чуствовала себя тюленем или бегемотиком )
Lilme• 12 сентября 2023
27 тиждень. Поки все подобається. Нічого глобально не турбує , печії нема. Набряків практично також. Так, дискомфортно в плані гнучкості😅 дискомфортно банально приводити себе в порядок у ванній, і підниває поясниця. Але це дискомфортно, а не прям невиносимо. Подивимся що буде далі😅