Молчунья• 12 сентября 2023
Посоветуйте проверенный магазин саженцев. Нужна яблоня Пепинка
Может даже кто-то покупал этот сорт, чтоб точно знать что вырастет. Очень хочу именно эти яблоки
Сусідка зверху• 12 сентября 2023
Я свої дерева в Агрусі купувала,найстаршим деревам вже шість років. Гарна коренева система, все прижилось, по сортам теж є відповідність.
Трохи злякана• 12 сентября 2023
Сорт виведений на Млієвській дослідній станції, тому там його і питайте.
Личко Невеличке• 12 сентября 2023
Всі старовинні сорти, які хотіла собі в сад, в тому числі і гілку пепенки, щепила мені мама. Бо, як показав мій неуспішний досвід: пізні сорти бувають ранніми, а зелені яблука ростуть червоними і т.д. Шукайте людину, що вміє щепити і черенки відповідні, тоді не згаєте свій час.