Разгуляшка• 12 сентября 2023
Сахар натощак 5.5 переживать?
Девочки, у меня сахар натощак 5.5.
Стоит переживать?
МЧСница• 12 сентября 2023
Якщо ви не вагітна, то ні. Але подумати про харчування варто було б (у випадку, якщо вчора ви не святкували їжею щось ввечері)
Яичница с беконом• 12 сентября 2023
У меня 5,45 из вены.
Переживаю чуть.
Надеюсь, что дело в кексе и арбузе на ужин.
Переживаю чуть.
Ловлю капці• 12 сентября 2023
Сдавайте періодично. В мене якщо я ввечері напередодні їла щось солодке, то цукор і підвищений навіть був зранку, а потім сдавала - нормальний рівень. А у вас просто верхня границя норми. Якщо декілька разів поспіль у вас буде підвищений цукор - тоді з аналізами о
до ендокринолога. Сам аналіз на цукор не дуже інформативний, тому робіть ще додатково і індекс HOMA.
Разгуляшка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Большое спасибо за объемный ответ. Я и переживаю так как сладкое практически не ем. Тем более перед анализом. И получилась верхняя граница. Буду повторно задавать.