КротоТо• сегодня в 00:04
Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?
Просто цікаво?
Суть скандалу така що через мене їх донька не поїхала на турнір по тенісу, бо на нас він витрачає всі гроші, а дитині на теніс немає і я така перетака. Чесно, мені з неї смішно.
Щодо тенісу, цим всім займається і повністю оплачує мій чоловік, а на турнір вона не поїхала через те що більше місяця прохворіла і вона це прекрасно розуміє і знає.
Я підозрюю що це через те що чоловік перестав їй давати гроші а ля на дитину, замість цього все оплачує і купує сам.
Теперр вона не може за його гроші звозити обох своїх дітей на море, не може накидати в корзину речей для себе і іншої доньки , попросити доньку скинути татові скрін щоб він все оплатив, а винна, бляха я.
Я от реально не розумію, для чого вона мені дзвонила, щоби що?
Дрібка щастя• сегодня в 15:39
Ответ дляКротоТо
Ви звідки знаєте що вона сказала?
Ти сама написала
КротоТо
• сегодня в 15:40
Ответ дляДрібка щастя
Поперло лайно
З тебе воно вже сьому сторінку пре
Позитивна• сегодня в 15:51
надо было спросить сколько надо денег, чтобы она больше не звонила)))
Анонім-ка• 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Не такой и лох, он платит за «отсрочку по мобилизации» по причине многодетности)
У него нет отсрочки
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Не платить бо вона ніколи на них не подавала, він завжди давав без цього досить хороші суми і подавати не було потреби.
Саме час подати за всі роки на аліменти
Дрібка щастя• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
З тебе воно вже сьому сторінку пре
Не переоценивай внимание к себе
Тень льва• 1 час назад
Ответ дляOllka
Автор, щось сьогодні мабуть як то кажуть ’ретроградний Меркурій’ і більшість коментаторш не уважно прочитали тему, або не зрозуміли написане. Тому й дописи такі.
Я сама в шоці від дописів.
А по темі - то людині хочеться злити на когось злість, а ви як раз нормальна для цього кандидатура. Знайшла крайню так би мовити. Не звертайте уваги. Подумайте, що людині стало легше, і не на дитину зливає і то добре. В вам та телефонна розмова - послухали і живіть далі
Я сама в шоці від дописів.
Согласна с вами на все 💯💯💯
Наших баб хрен поймёшь. Накинулись на авторшу просто как стая собак. Хотя... Судя по всему, это все БЖихи, оттуда столько негатива. И я даю 100% гарантии, что если бы ситуация была противоположной - типо, первая БЖ написала бы, что мужик такой-сякой, меньше помогает, на море всей толпой поехать не хватает и т.д.. и т.п.., то эта бы свора ’напихала бы в панамку’ сообщений, мол, закатила свою губу, иди работай, перестань клянчить, как попрошайка, и что детей мы рожаем сами для себя и прочее....
P.S. я только тогда понимаю негативные комменты в адрес автора темы, если она увела этого мужика из семьи, разбила им там домашний очаг и прочее. В ином случае смешно читать, как защищают попрошаек и БЖ-их-прилипал