olga_mail• 12 сентября 2023

Якщо свекруха так любить сина то чому не дає жити?

І знову про свекруху🙂
Ми одружені більше 10 років, є діти.
Весь цей час були шалені сварки, більшість яких через свекруху-вдову, яка має дуже близькі стосунки з сином.
Зараз наша сім´я на грані розлучення.
Вона бачила як всі ці роки син страждає, розриваючись між нами.
Так чому рідна мама, яка так любить свого сина роками руйнує наше життя? Через те, що в неї немає свого життя, нещасливий її рідний син, я, наші діти.
Справжня любов відпускає, а не дусить.
Можливо я чогось не розумію?
Їжак в панчохах• 12 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Есть разница с кем спился?))) Или с женой то лучче.главное не с мамкой?)))
Есть разница в том, что не один. И детей заводят, ссорятся, мирятся, но живут своей жизнью, своим умом, как могут. А не заглядывают в рот пожилой женщине, которая сама, свою жизнь прожила как хотела.

автор olga_mail • 12 сентября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Перестаньте винить свекровь в несложившейся Вашей жизни с мужем.
Я її не виню повністю.
Але вона дуже допомогла
Попразендовна• 12 сентября 2023
Автор, які саме причини сварок, що конкретно вона говорить, які претензії виставляє?
Намагаюсь бути об´єктивною, бо Ви написали в розрізі - погана-препогага свекруха і хороша-прехороша я.
автор olga_mail • 12 сентября 2023
Ответ дляЗадираю носа
а Вы у свекрови спрашивали, зачем она постоянно лезет к вам?
На все в неї одна відповідь: ’Я мама. Коли хочу приходжу, що хочу говорю і роблю, бо хочу як краще🙂’.
От і виходить, що роками відчуваю себе третьою зайвою в трикутнику
Капитошечка• 12 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Причем тут возраст?
Разведитесь в 50+, и потом скажете, что это не возраст для личной жизни.
автор olga_mail • 12 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Там у Вас что.мужик-идиотина косорукая.что он без вас один останется?)))) Странная манипуляция конечно)
Ні, не ідіотина.
Але розвівши нас свекруха може допомогти синові знайти зручну для неї невістку, буде з ким чай пити і кому про неї дбати. Не те що я, всі образи пам´ятаю..невигідна їй..
Бабуся Бетман• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
Так що ж ви хочете? В неї поняття любові ось таке. Як вона любить = може використовувати у всіх можливих сенсах. Бо вона лююююююбить = їй потрібно.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
Ні, не ідіотина.
Ви не відповідаєте на незручні коментарі?
автор olga_mail • 12 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
Приходить коли хоче (я просила попереджати), ображається якщо чоловік до неї не приходить після роботи (живемо по сусідству), він там і годину може бути щодня, а я одна з дітьми.
Чоловік все-все їй розповідає і радиться перед кожним кроком. Нерухомість теж на мамі, я з дітьми ні в чому не впевнена.

месяцкие• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
100%
Наверно не зря свекруха ругается, видит со стороны явные проколы невестки, видит, что сын не может на нее положиться, нет крепкого брака.
Иначе давно бы ее не было в жизни семьи.
Мой муж младший любимый сын и сначала вообще жили со свекрами. И она пыталась критиковать наш быт. Но когда и сама увидела, что мы на одной волне, и сын ей пару раз сказал не лезть, она успокоилась и никогда больше не вмешивалась. Наоборот, зауважала меня, даже стала советоваться.
У Вас просто свекровь - женщина практически без психологических проблем. Быстро сориентировалась, сделала коррекцию. Полностью беспроблемные просто изначально вообще не лезут в жизнь семьи и тем более не критикуют. Считают, что сын взрослый, сам разберётся.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
З того, що Вы написали, проблема між чоловіком і жінкою, а не в свекрусі.
Якщо він йде говорити по душам до матері і нерухомість на неї оформляє, то він не бачить у Вас рівноцінного партнера, свою половину.
Звезда в шоке• 12 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Наверно так. Но теперь, на втором десятке брака, я и сама вижу, что была эгоистичной сучкой в первый год брака))) Могла весь день валяться с книжкой, если выходная, муж приходил усталый, дома срач, жрать нечего. Шел в магазин, варил пельмени нам на двоих. Я реально не понимала ашотакова. Понятно, что свекровь это не радовало. Причем, она предлагала питаться вместе, я сразу отказалась. Но нам и было по 24 года, рановато женились.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Вы просто уникальны - крайне мало людей признают свои ошибки. Гораздо легче винить во всем кого-то. Снимаю шляпу перед Вами!
Дама-мадама• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Вот Вы умница. А другие упёрто сваливают всё на свекруху.коллег.вселенную)
Миззери• 12 сентября 2023
Тут проблема с мужем , должен держать дистанцию и не разрешать вылазить в ваши отношения , тогда не будет проблем
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Його мама приїхала до нас коли ми переїхали в нову квартиру де не було меблів,ми спали на матрасі на полу,я кормила 6 місячну дитину.При сварці вони забрали в мене матрас і спали на ньому вдвох в іншій кімнаті.Я із 6 місячним сином на одіялі.
В неї думки лише про одяг і власні потреби.
Я чоловіка після того випадку ненавиділа.Прожила з ним 15 років закриваючи очі на багато чого,чекала влучного моменту піти,хоча він старався для сімʼї,машина,квартира,будинок...
Чому такі стосунки у них,бо вона нарцис і виростила такого синочка.
Ви просрали життя на тварину...
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
Ооо. Я б їй кожен раз казала тихенько - сподіваєтесь, що я піду? Нііі. Я чекаю, коли ви станете залежна від мене.
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
А серйозно - поки батько з мамою жив, його матір точно так і з тими ж словами себе вела. Нова жінка її виставила так, що та й померла на одинці з собою, а улюблений синочок і рота не розкрив.