І знову про свекруху🙂
Ми одружені більше 10 років, є діти.
Весь цей час були шалені сварки, більшість яких через свекруху-вдову, яка має дуже близькі стосунки з сином.
Зараз наша сім´я на грані розлучення.
Вона бачила як всі ці роки син страждає, розриваючись між нами.
Так чому рідна мама, яка так любить свого сина роками руйнує наше життя? Через те, що в неї немає свого життя, нещасливий її рідний син, я, наші діти.
Справжня любов відпускає, а не дусить.
Можливо я чогось не розумію?
Ми одружені більше 10 років, є діти.
Зараз наша сім´я на грані розлучення.
Справжня любов відпускає, а не дусить.
Можливо я чогось не розумію?
Їжак в панчохах• 12 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Есть разница с кем спился?))) Или с женой то лучче.главное не с мамкой?)))
Есть разница в том, что не один. И детей заводят, ссорятся, мирятся, но живут своей жизнью, своим умом, как могут. А не заглядывают в рот пожилой женщине, которая сама, свою жизнь прожила как хотела.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Автор, які саме причини сварок, що конкретно вона говорить, які претензії виставляє?
Намагаюсь бути об´єктивною, бо Ви написали в розрізі - погана-препогага свекруха і хороша-прехороша я.
Капитошечка• 12 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Причем тут возраст?
Разведитесь в 50+, и потом скажете, что это не возраст для личной жизни.
Ответ дляДама-мадама
Там у Вас что.мужик-идиотина косорукая.что он без вас один останется?)))) Странная манипуляция конечно)
Ні, не ідіотина.
Але розвівши нас свекруха може допомогти синові знайти зручну для неї невістку, буде з ким чай пити і кому про неї дбати. Не те що я, всі образи пам´ятаю..невигідна їй..
Бабуся Бетман• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
На все в неї одна відповідь: ’Я мама. Коли хочу приходжу, що хочу говорю і роблю, бо хочу як краще🙂’.
От і виходить, що роками відчуваю себе третьою зайвою в трикутнику
Так що ж ви хочете? В неї поняття любові ось таке. Як вона любить = може використовувати у всіх можливих сенсах. Бо вона лююююююбить = їй потрібно.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
Ні, не ідіотина.
Ви не відповідаєте на незручні коментарі?
Ответ дляПопразендовна
Приходить коли хоче (я просила попереджати), ображається якщо чоловік до неї не приходить після роботи (живемо по сусідству), він там і годину може бути щодня, а я одна з дітьми.
Чоловік все-все їй розповідає і радиться перед кожним кроком. Нерухомість теж на мамі, я з дітьми ні в чому не впевнена.
месяцкие• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
100%
Наверно не зря свекруха ругается, видит со стороны явные проколы невестки, видит, что сын не может на нее положиться, нет крепкого брака.
Иначе давно бы ее не было в жизни семьи.
Мой муж младший любимый сын и сначала вообще жили со свекрами. И она пыталась критиковать наш быт. Но когда и сама увидела, что мы на одной волне, и сын ей пару раз сказал не лезть, она успокоилась и никогда больше не вмешивалась. Наоборот, зауважала меня, даже стала советоваться.
У Вас просто свекровь - женщина практически без психологических проблем. Быстро сориентировалась, сделала коррекцию. Полностью беспроблемные просто изначально вообще не лезут в жизнь семьи и тем более не критикуют. Считают, что сын взрослый, сам разберётся.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
З того, що Вы написали, проблема між чоловіком і жінкою, а не в свекрусі.
Якщо він йде говорити по душам до матері і нерухомість на неї оформляє, то він не бачить у Вас рівноцінного партнера, свою половину.
Звезда в шоке• 12 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Наверно так. Но теперь, на втором десятке брака, я и сама вижу, что была эгоистичной сучкой в первый год брака))) Могла весь день валяться с книжкой, если выходная, муж приходил усталый, дома срач, жрать нечего. Шел в магазин, варил пельмени нам на двоих. Я реально не понимала ашотакова. Понятно, что свекровь это не радовало. Причем, она предлагала питаться вместе, я сразу отказалась. Но нам и было по 24 года, рановато женились.
Попразендовна• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Вы просто уникальны - крайне мало людей признают свои ошибки. Гораздо легче винить во всем кого-то. Снимаю шляпу перед Вами!
Дама-мадама• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Вот Вы умница. А другие упёрто сваливают всё на свекруху.коллег.вселенную)
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Його мама приїхала до нас коли ми переїхали в нову квартиру де не було меблів,ми спали на матрасі на полу,я кормила 6 місячну дитину.При сварці вони забрали в мене матрас і спали на ньому вдвох в іншій кімнаті.Я із 6 місячним сином на одіялі.
В неї думки лише про одяг і власні потреби.
Я чоловіка після того випадку ненавиділа.Прожила з ним 15 років закриваючи очі на багато чого,чекала влучного моменту піти,хоча він старався для сімʼї,машина,квартира,будинок...
Чому такі стосунки у них,бо вона нарцис і виростила такого синочка.
Ви просрали життя на тварину...
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
Ооо. Я б їй кожен раз казала тихенько - сподіваєтесь, що я піду? Нііі. Я чекаю, коли ви станете залежна від мене.
Істеріомама• 21 сентября 2023
Ответ дляolga_mail
А серйозно - поки батько з мамою жив, його матір точно так і з тими ж словами себе вела. Нова жінка її виставила так, що та й померла на одинці з собою, а улюблений синочок і рота не розкрив.