Наивная Хо• 12 сентября 2023
Дівчата ви коли робите ремонт ви перераховуєте площі? Чи довіряєте
Чумацький Шлях• 12 сентября 2023
Не пересчитываю. Но у меня хороший ответственный мастер. Он хорошо делает, другого мастера бы проверяла.
Весотехник• 12 сентября 2023
Рахую спочатку те, що мені потрібно: взяла площину підлоги під плитку і давай дзвонити-цікавтитись скільки коштує такий об‘єм робіт у двох-трьох різних майстрів
Шопингмонстр• 12 сентября 2023
на початку заміряли, порахували. Майстер називає вартість. Все. Закінчив - розраховуюсь.
ПробілНеПрацює• 12 сентября 2023
Закупайте матеріали самостійно та в них пропаде бажання вас надурювати. А взагалі, нам до цього площу полу, плитки і до тп розрахував дизайнер, тому можливості намахати у будівельників не було взагалі, хоча вони в нас були порядними хлопцями.