Дую на вітер• сегодня в 17:50
У нас на четверых 50-60 тыс гривен в месяц выходить прожить при своем
жилье и я не считаю нас нищими,а вы ?
Додаю напруги• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
Ми живемо в Києві, на роботу /з роботи двома машинами по 50км/день кожен , батьки за 200км. До них раз-два в місяць їздимо.
Ціни на бензин бачили?))
Машина,однако, дорогое удовольствие: 20 к. бензин (((
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
Батьки живуть у місті:) немає городів. Але ділюсь секретом - у вересні їдете в якесь село й купуєте овочі на рік (головне, щоб було де зберігати).
Уявляю, щоб сталося з помідорами і перцем, якби я його купила у вересні і зберігала за відповідних умов
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Більшість живе не із розрахунку теперішніх цін, а із того доходу, що вони отримують. Хтось отримую 15тис і пристосовується до цих умов, а хтось отримує 100тис і не уявляє як прожити на 15тис в місяць на людину.
Ви розумієте, що (умовно) в багатоповерхівці живуть люди з доходом 30 і 60 тис, а комуналка однакова? Розумієте, що ці родини водять дітей на спорт чи танці або англійську і ціни для них однакові? Розумієте, що середня ціна на пару взуття відносно нормальної якості однакова, що в Сінсей та Вайкікі одяг для всіх вартує однаково? Хоч для кого вартість спрей від соплів та нуррфену однакова. Я про це кажу. От саме з цих цін і формується уявлення, живе людина в достатку чи ледве кінці з кінцями зводить
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
Ви живете і працюєте на двох окраїнах Києва?
Ви їздите в Києві взагалі?:)
Якщо жити на Виноградарі й працювати в Голосіївському районі це різні окраїни по вашому?)) бо можна сказати як так, так і ні))
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляSolnceya
И? Суть в том, что меня это не волнует
Це може бути рівно до тих пір допоки ви не захочете вийти з свого кола життя та спілкування на трохи вищій рівень. Якщо у вас немає такого бажання, то треба розуміти, що без розвитку дуже великий ризик деградації
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляДодаю напруги
Згодна. Але це 2 машини.
Економить час. Ну і комфорт.
Зате син любить на вихідних кататись на трамваї 😂😂😂в 4роки такі розваги)))
Економить час. Ну і комфорт.
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляРепетиторша
І одягу, і спреям від соплів є дешевші, і дорожчі аналоги. Розумієте? Це суто ваше суб´єктивне судження, що вважати достатком. Для когось достаток - базові потреби. Для когось відпочинок 2 рази на рік, обід в ресторані пару разів на тиждень, особистий автомобіль і таке інше.
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
Перець добре заморожувати)) нарізаєте полосками й в морозилку.
А помідори можна консервувати.
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Все, забийте. Ви праві, я дурепа. На цьому зупинимось
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
А помідори можна консервувати.
А що робити із замороженим перцем? Хіба що в борщ. В салат же не покладеш після заморозки
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляРепетиторша
В омлет, можна на сковороді-гриль підсмажити. В салат ні(
Королева спама• 2 часа назад
Ответ дляРепетиторша
Мама рідна, рівні, розвиток, деградація... В мене абсолютно інше враження, чим вище статус і положення тим більше деградація. І це стосується всього. Від рівня спілкування, до скандалів з підіді, епштейном і надмірною корупцією і розкраданням у владі. І це всі ті, хто ´розвивається´ за вашою логікою.
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
Ви їздите в Києві взагалі?:)
З Віника до голосіївського ви катаєте півсотні за день? Це у вас робота десь за межами Лисої гори?
Котогосподиня• 2 часа назад
Очень многие называют нищетой бедность. Реально нищих, которым не хватает на кусок хлеба, очень мало. А бедных большая часть населения.
Ответ дляРепетиторша
Вообще не вижу связи одного с другим.
Я постоянно выхожу из кругов своей жизни, из зоны комфорта, общаюсь с большим количеством людей. Обожаю общение и людей. Развиваюсь круче некуда.
Вот только совершенно не завишу от мнения этих самых и других людей
Королева спама• 2 часа назад
Ответ дляКотогосподиня
Згодна.
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
А помідори можна консервувати.
І ці люди пишуть нам про комфорт
Навіщо мені морожений смугами перець і солоні чи кислі помідори?
Барвіночка• 2 часа назад
Ответ дляДодаю напруги
Серьги очень зацарапанные,их можно чем-то отполировать?
Им много лет. Вообще ювелиры не решаются, работать с брендовой ювелиркой. Если найду мастера то приведу в порядок.Есть фото кольца, это вообще антиквариат, естественно поцарапано, это мамино кольцо, она мне его отдала.В обшем я ушла от темы автора про финансы в семье .Извиняюсь.
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
На Заболотного. Туди і назад 50км. Ну відкрийте карту:)
І чоловік з Виноградаря на Печерськ.
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
В нас в родині перець лише я люблю, діти навіть в борщі не люблять. А чоловік всеїдний - не любить перець, але якщо покладу, то буде їсти. Через це не морожу. Просто купляю собі перчину, мені на 4 рази її вистачає додати до сніданку чи обіду
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
А яйця теж закуповуєте у вересні?
Додаю напруги• 2 часа назад
Ответ дляБарвіночка
Интересное кольцо,посредине сапфир?
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
І ці люди пишуть нам про комфорт
Так я ж написала, що не шикуємо:)
Але від машини не відмовлюсь)) краще перець заморожений поїм))
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
І чоловік з Виноградаря на Печерськ.
Дякую, я знаю Київ
Барвіночка• 2 часа назад
Ответ дляРепетиторша
Моя соседка даже фарширует этот перец, не знаю как у неё это получается
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
А яйця теж закуповуєте у вересні?
А яйця до чого?))
Барвіночка• 2 часа назад
Ответ дляРепетиторша
Капуста тушёная, рагу овощное, перец туда можно
Барвіночка• 2 часа назад
Ответ дляДодаю напруги
Интересное кольцо,посредине сапфир?
Да, натуральный,проба 750