Кнопус• 12 сентября 2023
Сроки на узи
Добрый день. Беременна, пошла к своему врачу сказала 2-3 недели, прийти через 3 недели. Прихожу, уже говорит что 8 недель и 4 дня) как так вышло? Притом что я точно знаю когда забеременела, в середине цикла и знаю число, из за того, что как раз с мужем начали планировать и был первый раз без защиты) получается что сейчас у мене 6 недель, а врач ставит 8+4 дня. Это нормально?) первая беременность, еще не знаю всех нюансов)
Кнопус
• 12 сентября 2023
Забыла уточнить первый и единственный раз за месяц, поэтому точно знаю, что 6 недель
Зрадорозганячка• 12 сентября 2023
Вагітність завжди рахується в акушерських тижнях - від першого дня останніх місячних
Соня-сонятко• 12 сентября 2023
Лікар відраховує не вік ембріону, а вік яйцеклітини, запліднення якої це не початок вагітності, а один з наступних етапів. Сподіваюся, зрозуміло пояснила)
Кнопус
• 12 сентября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Так вона ставила не по терміну місячних а по УЗД, я так розумію там є градація, якого розміру ембріон і якому терміну він відповідає. І навіть якщо по місячних, то на той момент коли я прийшла по місячних було 7 тижнів і 5 днів. А по УЗД 8 тижнів і 4 дні. Тиждень різниці по суті
Зрадорозганячка• 12 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Ембріон може бути трохи більшим, це ні на що не впливає
Кнопус
• 12 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Яка дата була останньї менструаціі?
Зара розберемося)
11.07
В лікаря була ось в цю суботу, тобто 9.09
Ответ дляКнопус
11.07
Навіть якщо вога «по узі» дивиться, то срок виставляє все одно акушерський - тупо по календарю
На більш пізніх сроках вже по узі слідкують, щоб на такому-то сроці була така-то картина - тобто щоб відповідали розміри, наявність органів там. Щоб було все на місці відповідно до терміну.
А на такому малому ще терміні там особо не важливо, бо у всіх індивідуально
Мания-Величия• 12 сентября 2023
Странно, что не спрашивает дату последней менструации. Меня на каждом узи спррашивали. А узи этих у меня было около 20 за беременность