КинДза• 12 сентября 2023

Каждый день болит голова

Начинает часов в 12 и до вечера. И щеки горят. Давление в норме .
Мне кажется это от напряжения.
Что с ней делать?
Губи до вух• 12 сентября 2023
К невропатологу сходить и ортопеду, у меня так острохондроз шейного отдела развлекался головными болями по графику
Папобус• 12 сентября 2023
Нужна козза ;)
автор КинДза • 12 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Нужна козза ;)
Я сама коза
Синиця у спідниці• 12 сентября 2023
Десь останній тиждень те саме,починає дмко боліти,лице жаром наливається,міряю тиск,норма,що це нерозумію,стрес є,але був і до цього,пю нурофен натрохи попустить,гідозепам в цей час не діє
Удальонка• 12 сентября 2023
Остеохондроз. Жила на цитрамоні, закидалась ним. Поки не сходила до невропатолога. Пропила трохи Зонік, роблю зарядку Шишоніна. Трохи краще
Бесконечность-не предел• 12 сентября 2023
Плюсуюсь до автора зверху.Шийний остеохондроз дає спазм.Мені допомагало випити Німесіл і як не дивно пшикнути чимось з оксиметазоліном в ніс,відразу кажу,що ніс дихає,нічого хронічного не маю.А гімнастику Шишоніна треба робити кожен день і поступово буде краще.Як і звичайні гантельки від грудей вбок до випрямлених рук.Теж фіксує ті мишці,що тримають проблемні місця шиї.
НаливайКа• 13 сентября 2023
Для начала начните пить воду 30мл на 1кг массы тела, если не пьете достаточно
Одна_на_всей_планете• 13 сентября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Оо, я з такими порадами заробила залежність від каплів для носа. Теж голова постійно боліла. Мама порадила пшикати ніс. І воно ніби помагало, але з часом переросло в залежність і дихати я вже без них не могла. Дуже прошу нікому такого не робити, бо то клята жесть. І спригнути з цього складно. Краще зразу до лікаря йти. Це і дешевше в результаті вийде і ефективніше