Вельшановна• 12 сентября 2023

Хто замовляє на Amazon підкажіть, будь-ласка

Якщо я знайшла оголошення з товаром, який мені потрібен (це одяг) і продавець не вказує розмір, то як тоді зробити замовлення?
П´яна вишня• 12 сентября 2023
В самом названии товара не указан размер?
Попробуйте добавить в корзину - там может высветиться.

автор Вельшановна • 12 сентября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Так, в назві товару немає розміру. Добавила в корзину, розмір не з´явився. При чому цей товар є декількох продавців, ціна різна, але ніде немає розміру. Це джинси, хіба може таке бути?
П´яна вишня• 12 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
Посмотрите описание и отзывы - может там зацепка. Покупаю на амазоне часто, но с таким ещё не сталкивалась.
Шалена красуня• 12 сентября 2023
дайте сюда ссылку
посмотрим вместе
автор Вельшановна • 12 сентября 2023
Ответ дляШалена красуня
дайте сюда ссылку
посмотрим вместе
https://www.amazon.de/083EE1B352/dp/B0BTJ9KHF8/ref...
Шалена красуня• 12 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
таки да
размер не указан((
П´яна вишня• 12 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
Да, нет нигде размера...
автор Вельшановна • 12 сентября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Да, нет нигде размера...
Дивно. І немає ніякої кнопки щоб запитати. І відгуків немає. А мені саме ці джинси потрібні, я їх вживу міряла, але дорожче набагато ніж на Amazon
Совбез• 13 сентября 2023
В мене раз так було,я вже псіханула що не куплю,вийшла.Потім вирішила ще спробувати,хвилин за 5,а там вже написано ’на жаль товара немає у наявності’чи щось в цьому плані.А до того якби можна було купити,але без розміру.