40каградусная• 13 сентября 2023
Хто купував лампу на Алі на батарейках
Поділіться посиланням і чи сподобалась
ОноВамнадо• 13 сентября 2023
Навіщо брати на батарейках. Беріть на аккумуляторі.
До того ж зараз є їх і в нас у різних магазинах. Взяли в епіцентрі ще до війни дитині настільну, тримає заряд і світить яскраво години 4 не менше. Іншу брала під час обстрілів, в Атб, менша, але теж задоволена.
А на Алі я набрала різних ламп, всі від акумулятора, зручно що всі через павербанк можна зарядити. Але я під різні випадки, то просто нічник, а то лампа мамі в село, з гачком, бо в погрібі згоріла проводка.
40каградусная
• 13 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Тоді від акумулятора порадьте що брали на Алі
ОноВамнадо• 13 сентября 2023
Лампочки які з основою, одна з Алі, друга з Атб. З АТБ вища і має більше самих діодів, тримає довше, купувала зв 200 грн. Кругла велика у формі лампи з Алі на 100 вт. Не знаю як тримає по годинам, бо приїхала вже після масових вимикань.
40каградусная
• 13 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Дякую !