Хочу замовити мамі сабо на перевзувачку на роботу. В мами довжина стопи 26см. Зазвичай розмір 40, а тут якось не зрозуміло по розмірній сітці який розмір брати. Допоможіть, будь ласка.
Дай подивлюся• 12 сентября 2023
Зараз на Нексті дуже цікаво читати назви товарів))) це не сабо, це засмічення)))
Ответ дляДай подивлюся
Це точно))) якийсь автопереклад, вже лекше було як була англ мова ніж такий костробатий переклад.
Белочкой зови• 12 сентября 2023
Ответ дляStellaStella
А чего именно такие? Они ж для 40-го размера, как корабли будут, неудобно ((
Ответ дляБелочкой зови
Тому що в мами оперовані ноги, і їй такого типу взуття зручне
vetlanochka• 12 сентября 2023
Тепер при використанні коду UKR10 на Next.ua ви отримаєте -10% на замовлення від 1000 грн і безкоштовну доставку до 20,09.
Шальная коклетка• 12 сентября 2023
Пробуйте свой обычный размер если ноги не требуют широкого носка, мягкой кожи и тп. Что себе что мужу беру свой размер и все подходит. Есть возврат если что
Ответ дляШальная коклетка
Дякую
Белочкой зови• 12 сентября 2023
Ответ дляStellaStella
Так я к тому, что ортопедические лучше
Ответ дляБелочкой зови
Так я к тому, что ортопедические лучше
Дякую, можливо підкажете де можна глянути ортопедичні? Можливо дійсно буде зручніше
Белочкой зови• 12 сентября 2023
Ответ дляStellaStella
Смотря, кем мама работает и где:) Но я бы глянула кожу, на сайтах продаж медицинской одежды и обуви. Загуглите, их много разных, и на Проме можно глянуть. Возьмите не белые, там внутри шлёпка ортопедическая стелька или несъемная ортопедическая поверхность. Врачи целый день на ногах, и эта обувь очень удобная, я как-то примеряла