Престидижитатор• 13 сентября 2023
Айфон 15 про макс
Хто щось зрозумів про новий айфон про макс? Скільки він приблизно буде коштувати на 256 ? Та що буде с зарядкою ?? Треба нову купляти ??я тільки зрозуміла , що камера буде дуже класна 👍👍а це саме головне і заряд буде тримати дуже довго , залишилось гроші знайти 😟, в Європі він чомусь завжди більше коштує , навіть більше , чим в Україні🤨
Непогодка• 13 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Я в курсе про налог - 72 долара мне добавляли когда-то при покупке. В любом случае - это не 2 цены за телефон как возят наши
Він відрізняється в залежності від штату, у відсотках
Ну ви помічали, навіть офіційні магазини шмоток, у нас відсотків на 20-30 дорожче? Це через те що наші ще податки сплачують.
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Е-сим запросто повторно сканируется на новое устройство
Ось і відповідь - тільки фізична сімка.
Творог для розжига• 13 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ось і відповідь - тільки фізична сімка.
Достаточно перенести карту (через qr), а не устанавливать как новую.
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ваші слова зародили надію, тому написала в чат підтримку. Не можна. Тільки, якщо контракт.
Творог для розжига• 13 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Что за чушь? Я последний раз физическую карточку в отпуске держала.
Открываем
Потом идем на , осмысливаем фразу «в дополнение к», пролистываем до Украины и вуаля, все операторы.
Открываем
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Открываем
Дякую, спробую. Якщо так, то можна кидати оком на 15й😁