Привіт, дівчатка , вагітність 5 тижнів , сьогодні на УЗД підтвердили, але я працюю вчителем у школі , і діти принесли якусь заразу , на вечір вже температура 37.7 і нежить, хвилююсь за малюка, наскільки це може вплинути на нього? Лікарю написала вже , сказала поки нічого не приймати лише постільний режим і багато пити
ТихоЯ• 13 сентября 2023
Болела, даже не знала, что беременна. Пила чаи от простуды. Родилась здоровая девочка, 3600, тьфу тьфу
Чупокабра• 13 сентября 2023
Постарайтесь не хвилюватись, бо факт вже стався - ви захворіли, від нервів ситуація не покращиться. Лікуйтесь, відпочивайте. Я вагітна перехворіла ангіною, пила роваміцин по призначенню лікаря, вітамін с. Зараз син в 6му класі. А жінці з минулої роботи під час вігітності видаляли апендицит і це ще в радянські часи, коли медицина була менш продвинута. Нічого, її дочка вже сама мама.
Королева краси• 13 сентября 2023
Полощіть горло 1чл.соди, 1чл морської солі на чашку теплої води. Носа зволожуйте фізрозчином, або як закладе гіпертонічний розчин солі загугліть. Багато пийте, відпочивайте. Я в першу вагітність і антибіотик і кучу фігні, не знала що вагітна була. Все ок, синові 14р майже. Легкої вагітності і пологів!
Бриджит_Фрикандо• 13 сентября 2023
Я теж хворіла 2 рази на ранніх термінах. Навіть не знала що вагітна і пила все підряд. Все добре з дітьми. Не хвилюйтесь, пийте багато рідини, промивайте ніс.