Варена цибуля• 13 сентября 2023

Яким чином «боротися» з дитиною щоб гарно вчилась?

6 клас
Поверхнево вчиться, не запам‘ятовуєте що читає
Вчуся разом з нею
Тільки явідвертаюсь по справах - відразу до айпада або лежить на ліжку
Дз не старається робити
На контрольних оцінки від 2 б до 5 б
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Репетитор по математиці робить з нею дз

Украиночка• 13 сентября 2023
лишать айпада за плохие оценки
Прокачую сідниці• 13 сентября 2023
Не роблю уроки зовсім із сином, можу рандомно щось запитати. Теж 6 клас. Навіть за довідкою в школу ходив сам. Привчаю до самостійності
So_so• 13 сентября 2023
А ребенок реально способен освоить этот уровень материала?
В любом случае, я за нейропсихологическую диагностику, а там видно будет.
Хомо_сапиенс• 13 сентября 2023
Придумати винагороду, коли принесе якісь успіхи з школи за півріччя
Украиночка• 13 сентября 2023
в одной из тем тут было обсуждение денежного вознаграждения за хорошие оценки - может, это ваш вариант? но при этом за плохие оценки - штраф. Например, за 5 - 20 грн, за 4 - 10 грн, а за 3 уже -10 грн штрафа
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Єрунда
Вона знає шо в неї все буде в будь якому випадку
В неї все є що хочеш….
Вона свої грн не витрачає взагалі, і вони їй не особо треба
В неї нема як такої мети, бо все дарують, путівки купують.. тобто все шо вона хоче в неї є

Дама_с_караваем• 13 сентября 2023
Моя в 8 классе. Делать уроки самостоятельно не может
Украиночка• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Єрунда
В неї все є що хочеш….
ну значит, нужно сделать так, чтобы не было! ни путевок, ни подарков. Что значит ’и так все будет’? откуда??
Прокачую сідниці• 13 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Як мама вже двох студенток і одного школяра, скажу, що це не дуже ідея. Найкраще чергувати контроль із самостійністю. Ну і додаткові гуртки- їх має бути парочку. Це дуууже організовує, дитина знає, що треба до 18 встигнути, а то після додаткових вже всьо, айлюлю, спати
КондуктЕр тролейбуса• 13 сентября 2023
А забрати телефон поки уроки не зробить?
Це якщо реально лінується, бо мій син, не може, наприклад. Не може зрозуміти умову задачі, ЯДС не розуміє завдання, важко щось знайти в тексті, 4 клас. Займаємось з нейропсихологом, надіємось допоможе.
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Батьки посилено працюють щоб вона ні що не потребувала
Школа найкраща
Репетитор найкращий
Одяг з європи замовляю
Айіон 13

Вона чистюля, прибирає, вона хороший вихователь за молодшою сестрою (на канікулах гуляла!, вона душевна і чуйна
Але в школі повний 0
Бандитка Сью• 13 сентября 2023
З підлітками складно домовитись, а заборони серйозно псують стосунки. Батькам треба вчитися їх вибудовувати і шукати відповіді на питання: як пробудити внутрішню мотивацію. Оскільки, можливо, раніше цьому не приділялося достатньо якісної уваги.
No problems• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Школа найкраща
Репетитор найкращий
Одяг з європи замовляю
Айіон 13

Але в школі повний 0
Коли почалось, що в школі повний 0?
Бува і таке• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Школа найкраща
Репетитор найкращий
Одяг з європи замовляю
Айіон 13

Але в школі повний 0
Тотальный контроль и помощь. Прочитала - расскажи, пока не расскажешь - айпад не получишь. Не понимаешь - давай разбираться. То же самое с остальными предметами. Донесите до нее, что вы выполняете все ее хотелки - она должна что-то взамен. Это что-то - учеба.
Карина2020• 13 сентября 2023
Значит ребёнку это не интересно, есть же люди которым не нравится ходить каждый день на роботу, и что-то делать, тоже у ребенка, не интересно ему, пусть ищет себя в том что ему нравится.
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Коли почалось, що в школі повний 0?
Та з першого класу
Я в дамках• 13 сентября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Тоже в 8. И я расписание знаю лучше нее. Правда, еще вторая неделя. Но уже звучит, что ничего не задали. Заставляю смотреть в эл. дневнике, в тимсе. А ей самой лень. Правда, учителя тоже неорганизованные. Кто где пишет дом. задание.
Неваляшкина• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Та з першого класу
Ну є діти,яким не дано,на жаль. Так буває. Але не може бути,щоб взагалі нічого не цікавило.
Робити домашнє завдання з репетитором- це не найкраща ідея. От взагалі.

tereska• 13 сентября 2023
Прощупати, що їй подобається, чим захоплюється і розвиватися в цьому напрямку, бо мотивації до звичайних предметів не має. Може вчителі не цікаві, просто сухо викладають.
Спробуйте подивитися психологів, що вони радять.
В мне вже син 10 освоює, а толку нуль. Я не знаю, як НМТ пройде, мабуть сраною мітлою виженуть. Говоримо/пояснюємо, випадки повчальні з життя розповідаємо і до сраки. 3 секунди на урок 15 на Ютуб та гру, тести стороною обходить бо ніхєра не розуміє.
В мене ще жевріє надія, що мозок стане в пазл і вчитися самостійно все таки ж почне і буде результат.
No problems• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Та з першого класу
Ви дитину перевіряли на дислексію? Вона дуже багато форм має.
Дама_с_караваем• 13 сентября 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну вот все, что интересует мою, не связано со школой
Неваляшкина• 13 сентября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Я мала на увазі щось із шкільних предметів)
В будь-якому випадку Ви ж свою дитину краще знаєте. Хоча б так,що легше дається? Точні науки чи мови? І вже від того відштовхуватись.
Ну щоб нічого абсолютно не цікавило..ну це ж одні двієчники,вибачте,мають бути(якщо зі здоров´ям все гаразд)
No problems• 13 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Дама_с_караваем• 13 сентября 2023
Ответ дляНеваляшкина
Из школьных предметов ей, кажется, ничего не интересно
So_so• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Та з першого класу
Вы мама ребенка?
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Вы мама ребенка?
Так
So_so• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Так
А к каким специалистам Вы обращались вообще? Логопед? Невролог?
автор Варена цибуля • 13 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Ні до кого
Але ж ніхто не радив із вчителів
No problems• 13 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Ні до кого
Але ж ніхто не радив із вчителів
Дитина може пересказати прочитаний текст?
Якщо пересказує, може виділити головне, або все що запам´ятала в кучу?